- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Dziewczęta z Aleksandrowa, chłopcy z Majdanu Starego mistrzami powiatu w piłce nożnej

W rozegranych na boisku w Aleksandrowie mistrzostwach powiatu w piłce nożnej najlepsze okazały się gospodynie zawodów drużyna Gimnazjum w Aleksandrowie.

- Reklama -

W grach grupowych pokonały 5:0 drużynę z Korytkowa Dużego i 4:0 Gimnazjum nr 1 z Biłgoraja. W meczu finałowym 4:0 pokonały zespół z Obszy. Na III miejscu uplasował się zespół Gimnazjum nr 1 w Biłgoraju, który pokonał 1:0 drużynę z Goraja.

Drużyna Artura Parzycha i Grzegorza Różańskiego grała w składzie: Agata Bura, Julia Bździuch, Izabela Chmura, Kornelia Jakub, Gabriela Kusiak, Weronika Kusiak, Marta Mazur, Julia Michońska, Klaudia Spustek, Julia Żmuda.

Chłopcy rywalizowali na boisku SP nr 5 w Biłgoraju. W grupie A zespół z Majdanu Starego zremisował 2:2 z Gimnazjum nr 2 w Biłgoraju i wygrał 4:0 z Gimnazjum w Tarnogrodzie, natomiast Gimnazjum nr 2  w Biłgoraju pokonało 2:1 Tarnogród.

- Reklama -

W grupie B Gimnazjum Turobin pokonał 2:0 SP w Korytkowie Dużym. W meczu o I miejsce drużyna z Majdanu Starego pokonała Turobin 3:2. W meczu o III miejsce drużyna Gimnazjum nr 2 w Biłgoraju w rzutach karnych pokonała Korytków 4:3.

Zwycięski zespół grał w składzie: Damian Janda, Konrad Blicharz, Łukasz Rak, Mateusz Ćmil, Damian Łegieć, Jeremiasz Osuch, Kacper Staroń, Jakub Kowal i Sebastian  Gęborys. Opiekunem zespołu jest Norbert Łebko.

Foto: archiwum

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.