- Reklama -

- Reklama -

Czy Kasia podbiła serce rolnika?

Dziś na antenie TVP 1 wyemitowany został kolejny odcinek z udziałem Kasi, mieszkanki naszego powiatu, która walczy o serce rolnika.

- Reklama -

Na początku dzisiejszego odcinka rolnicy zdecydowali, kogo chcą nadal poznawać. Kasia znalazła się w szczęśliwej piątce. – Kasia na plus. Zna życie na wsi – mówił Kamil, uczestnik VIII edycji programu „Rolnik szuka żony”.

O udziale mieszkanki naszego powiatu w programie „Rolnik szuka żony” pisaliśmy tutaj: Mieszkanka Biłgoraja w programie “Rolnik szuka żony” | Nowa Gazeta Biłgorajska (gazetabilgoraj.pl).

urząd MArszałkowski projekt

Chłopak przed swoimi kandydatkami postawił trudne zadanie. Odpowiadały na pytanie zadane przez rolnika. Od Kasi rolnik dowiedział się, że chciałaby być najlepsza w fotografii. Stwierdziła, że posprząta dom, gdy trzeba. Odpowiadała również czemu jest najlepszą kandydatką dla niego. – Pochodzę ze wsi. Mogłabym gdzieś podjechać traktorem. Osiągnęłam już jakiś cel, ale nie mam miłości i chciałabym to zrealizować. Dużo nas łączy. Nie wyłapałam czegoś, co nas dzieli – mówiła.

Kasia nie przeszła do kolejnego etapu. Nie pojedzie na gospodarstwo Kamila. – Jak stanęłam pośród dziewczyn, wiedziałam, że nie będę wybrana. Tak czułam. Byłam sobą, ale widocznie to mu nie pasowało – mówiła ze łzami w oczach Kasia.

 

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. Lalo mówi

    Szkoda. Pasowaliby do siebie. Jednak z pewnością Kasia znajdzie miłość.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.