- Reklama -

- Reklama -

Mieszkanka Biłgoraja w programie „Rolnik szuka żony”

Odważyła się i napisała list do Kamila, uczestnika VIII edycji programu "Rolnik szuka żony". Jej list na tyle zaintrygował mężczyznę, że zaprosił ją na spotkanie.

- Reklama -

25-letnia Katarzyna, mieszkanka Biłgoraja, postanowiła szukać miłości w popularnym programie „Rolnik szuka żony” emitowanym na antenie TVP1. Dziś mogliśmy  zobaczyć odcinek z jej udziałem. Stało to się dzięki temu, że napisała list do rolnika Kamila. Mężczyzna zaprosił ją oraz kilka innych dziewczyn na spotkanie. Była możliwość krótkiej rozmowy. Pojawiły się pierwsze zauroczenia.

– Musiało coś pyknąć. Marzę, żeby mnie wybrał. Chciałbym mieć z nim rodzinę, dzieci – mówiła Kasia jeszcze przed spotkaniem. Kamil podsumował, że Kasia to fajna dziewczyna.

 

urząd MArszałkowski projekt

Jak czytamy na oficjalnym profilu programu, Katarzyna pochodzi z wielodzietnej rodziny, a najbliższą osobą jest dla niej mama. Interesuje się fotografią, lubi podróżować, pomaga rodzicom prowadzić gospodarstwo, na którym hoduje kury i pracuje przy uprawie malin. Jazda na rowerze, spacery – to zajęcia, które wypełniają jej wolny czas. Jest praktykującą katoliczką, poważnie myśli o związku, chciałaby stanąć na ślubnym kobiercu, mieć dzieci. W Kamilu urzekła ją jego dojrzałość i to, że kierują się w życiu podobnymi wartościami.

Kamil mieszka w województwie lubelskim. Prowadzi 60-hektarowe gospodarstwo, specjalizujące się w uprawie traw nasiennych kwalifikowanych oraz zbóż. Ma także małe stadko bydła rasy Limousine, które planuje powiększać. Ukończył szkołę górniczą, ale miłość do ziemi, którą zaszczepił w nim dziadek, sprawiła, że wrócił do rodzinnego domu i wsiadł do ciągnika. Oprócz rolnictwa, które jest jego ogromną pasją, interesuje się zabytkowymi motocyklami.

O dalszych losach mieszkanki naszego powiatu dowiemy się już za tydzień. Kandydaci będą mieli kolejne możliwości, aby jeszcze lepiej poznać swoje wybranki. Wówczas zdecydują, które zaproszą na swoje gospodarstwo.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Fot. media społecznościowe

- Reklama -

11 Komentarze
 1. Piotr mówi

  Bardzo ładna dziewczyna ktoś wie jak się nazywa z chęcią bym ją poznał

 2. Animonda mówi

  Następna chce zaistnieć.
  Z Biłgoraja jest więc czy ma gospodarstwo rolne? Tam przecież są chyba rolnicy?

 3. Dorota Cabel mówi

  Kolejny kolega z technikum pozdrawia
  Kasię i życzy powodzenia. Pozdrawiam również najlepszą nauczycielkę matematyki panią P*ntal
  PS. Adam dawaj kiedyś na wódkę się ustawimy

  1. Uczeń mówi

   „Wy jesteście gorsi niż zawodówka” nigdy jej nie zapomnę 😀

 4. mieszkaniec powiatu mówi

  Zgadzam się z Lalo w 100%. Zazdrośni ludzie bez tożsamości i tyle. Fajna, odważna i atrakcyjna dziewczyna. Dobrze ze się zdecydowała wziąć udział w programie. Zawsze to można poznac fajne osoby no i czasem takie programy zmieniają nasze życie bo sporo dziewczyn znalazło dzięki nim pracę na przykład.
  Co do tych,, planów” to pewnie jej się chlapnęło w stresie przed kamerą. Pewnie dziewczynie chodziło o to, że fajnie mieć rodzinę a nie jakieś farmazony wymyślacie od razu.

 5. Ann mówi

  Powodzenia Kasiu 🙂

 6. Lalo mówi

  Bardzo ładna. Chodziłem z nią do jednej klasy w technikum gastronomicznym. Życzę powodzenia. 😄

 7. Celina Igran mówi

  Hahaha Jan i pozostali zazdrość zżera , hejter bez nazwiska i twarzy,tyle masz do powiedzenia, to Tv, a dziewczyna odważna, brawo dla niej,

 8. Jan mówi

  Odważne wyznanie jak na pierwszy raz,chce mieć rodzinę dzieci z kimś kogo widzi pierwszy raz na oczy heh nie pasują do siebie…co skłania ludzi do szukania partnera w programach tv zamiast w życiu codziennym 🤭🤭

 9. mik mówi

  jeszcze człowieka nie zna a już chce mieć z nim dzieci itd. 😀

  1. Jan mówi

   Skoro żyje po katolicku to pewnie jeszcze nie ,,pyklo”🤭🤭🤭

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.