- Reklama -

- Reklama -

Biłgorajskich kombatantów odwiedził … mecenas (foto)

A to dopiero ciekawe obrazki z Biłgoraja. W Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów był X Przegląd Kolęd i Pastorałek. Pięknie, wzruszająco, tradycyjnie, wtem z nieba spadł ... mecenas. Nie starosta powiatu, nie jego zastępca, ale zupełnie przypadkowo radca prawny Starostwa Powiatowego w Biłgoraju odwiedził podopiecznych DPS. Chyba oczywiste, że to przypadkowa wizyta, prawda?

- Reklama -

Już po raz dziesiąty w murach Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów rozbrzmiały polskie kolędy i pastorałki. Okazją był X Przegląd Kolęd i Pastorałek.Wydarzeni ma swą bogatą tradycję, a w przeglądzie występują nie tylko pensjonariusze DPS dla Kombatantów ale także seniorzy z Biłgoraja, skupieni m.in. w prowadzonym przez powiat biłgorajski klubie seniora.
Okolicznościowe podziękowania i dyplomy uczestnikom, w imieniu władz powiatu biłgorajskiego, który prowadzi Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantów w Biłgoraju, wręczył mecenas Ireneusz Bulicz.
Przegląd ma na celu propagowanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek, a także integrowanie lokalnej społeczności. Jest szansą dla mieszkańców domu pomocy społecznej oraz gości z zewnątrz na wspólne świętowanie i spędzenie czasu w radosnej atmosferze:
-Każdy chętny może zaprezentować swoje umiejętności wokalne i odczytać wybrane kolędy lub pastorałki. Wszystkie występy są nagradzane gromkimi brawami i uznaniem publiczności.
X Przegląd Kolęd i Pastorałek w Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów w Biłgoraju to doskonała okazja, aby przypomnieć sobie magię Bożego Narodzenia i spędzić czas w gronie bliskich oraz przyjaciół – informuje Starostwo Powiatowe w Biłgoraju.

 

toyota Yaris

foto: Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

- Reklama -

4 Komentarze
 1. Fopa mówi

  Tak on już geodezję wyprowadził a wcześniej w nadzorze budowlanym mieli go dość, lansują gostka co zupełnie się do tego nie nadaje,

 2. Janek mówi

  Wow „mecenas ” klekajta narody , prawie jak Papierz ,szkoda że dopiero przed wyborami się obudził gdzie był wcześniej?

 3. Anonim mówi

  biorąc pod uwagę pod uwagę perypetie starostwa z sądami pracy i ich zakończenie to rzeczywiście pan mecenas jawi się jako osoba niesamowicie kompetentna 🤣🤣

 4. Ciekawa mówi

  Pięknie, warto zadbać o elektorat ale prosze dopytać w starostwie czy pan mecenas był tego dnia na urlopie czy faktycznie reprezentował powiat, bo aż nie chce mi się w to wierzyć 🙂

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.