przedszkola Biłgoraj

- Reklama -

- Reklama -

Biłgoraj szuka urzędnika. Są chętni?

Urząd Miasta Biłgoraj szuka urzędnika. To ma być podinspektor ds. podatków i budżetu. Informujemy, bo mieszkańcy często pytają: a może praca w urzędzie? Owszem jest i oficjalnie można już aplikować. Kasa? - Przewiduje się wynagrodzenie zasadnicze w przedziale od 3 490 zł do 4 200 zł brutto - informuje Urząd Miasta. Wnioski można składać do 13 marca.

- Reklama -

Lista wymaga jest całkiem długa, ale podajemy te najważniejsze i niezbędne:

 1. Wykształcenie wyższe magisterskie.
 2. Pełna zdolność do czynności prawnych.
 3. Korzystanie z pełni praw publicznych.
 4. Brak prawomocnego wyroku sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
 5. Posiadanie obywatelstwa polskiego.
 6. Nieposzlakowana opinia.
 7. Biegła znajomość obsługi komputera i programów pakietu office.
 8. Znajomość aktów prawnych:
  1. ustawy o finansach publicznych,
  2. ustawy o finansowaniu zadań oświatowych,
  3. ustawy Kodeks postępowania administracyjnego,
  4. ustawy Ordynacja podatkowa,
  5. ustawy o podatkach i opłatach lokalnych,
  6. ustawy o pracownikach samorządowych,
  7. ustawy o samorządzie gminnym.

 

Szczegóły oferty tu:

oferta

 

- Reklama -

8 Komentarze
 1. Starostwo widzi i mówi

  Nie ma się co dziwić, że za takie wynagrodzenie nie ma ,,swojaka”… Gdyby było 8tys/zł, to ,,kastingu” medialnego by nie było … Ale przecież teraz to nie wypada – za pół roku wybory i jeszcze ,,przegramy” nieprawdaż??? Tak,tak, przegracie!

  1. Anonim mówi

   (nie ma ,,swojaka”) Gazeta jak każda inna publikuje informację żeby zdobyć wyświetlenia. Na to stanowisko na pewno są już chętni. Wynagrodzenie na poziomie 4k brutto w naszym regionie jest bardzo dobre. 8K to nawet ludzie w Warszawie na znacznie bardziej odpowiedzialnych stanowiskach nie zarabiają.

 2. Anonim mówi

  Z taką wiedzą to raczej do kancelarii prawa podatkowego za 10000 PLN a nie do urzędu.A do anonima wróć do szkoły najlepiej na geografię to będziesz wiedział z jakich kierunków płynie ropa

  1. tropiciel oszołomów mówi

   No teraz nie płynie ze wschodu , więc o co ci chodzi za partii ,,POszoł won,, 100 proc . płynęła ze wschodu . ,,sikawkowy,,pawlak miał ochotę na 100 lat POdpisać umowę

 3. Logan mówi

  Jak to jest, żeby zostać zwykłym podinspektorem w urzedzie, trzeba spełnić tyle warunków i mieć wyższe magisterskie, a aby kierowac wielka spółka Orlen, wystarczy skończyć wieczorówkę w Radomiu?

  1. tow. mówi

   Wasz guru z dawnych tow . Millerowi kilka razy nie udało się zdobyć indeksu a jaki fuchy pełnił i to do dziś, może WUML skończył jak wy tow.

  2. Anonim mówi

   A co was tak boli prezes Obajtek , to że stworzył polski koncern energetyczny a może że nie kupuje ropy ze wschodu.

   1. Anoim mówi

    Nie kupuje ze wschodu ? Polska obecnie jest największym importerem ropy z Rosji w UE ,,ponad 10% wg. ORLEN” Patrząc na skalę manipulacji obecnego rządu w rzeczywistości może to być znacznie więcej. Zanim zacznie się kogoś bronić sugeruję sprawdzić wiarygodność pozyskanych informacji.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.