- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Zaszczytne wyróżnienie dla teatrzyku szkolnego ze Smólska

18 czerwca ukazały się wyniki 43. Przeglądu Teatrzyków Dziecięcych pn. „Tropem Jasia i Małgosi” – Ogólnopolska Edycja Online 2021. Wyróżnienie otrzymał Teatrzyk ze Szkoły Podstawowej w Smólsku.

- Reklama -

Po gminnych Konfrontacjach Teatralnych, zorganizowanych w tym roku po raz pierwszy w formie online,  nagrodzone spektakle zostały zgłoszone na przegląd ogólnopolski „Tropem Jasia i Małgosi” zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Birczy i Centrum Kulturalne w Przemyślu.

W konkursie wzięło udział 18  dziecięcych spektakli teatralnych z całej Polski, w tym teatrzyki szkolne z naszej gminy ze SP w Smólsku, Korytkowie Dużym, Woli Dereźniańskiej i Starym Bidaczowie.

- Reklama -

Jury powołane przez organizatora przyznało nagrody i wyróżnienia najlepszym zespołom teatralnym. Teatrzyk szkolny ze Smólska za spektakl „Spotkanie z Brzechwą”, przygotowany pod kierunkiem Iwony Paluch, Katarzyny Odrzywolskiej i Haliny Maciochy, otrzymał wyróżnienie i nagrodę finansową. Wszystkie teatrzyki otrzymają również pamiątkowe dyplomy za udział w konkursie. Gratulacje!

Celina Skromak

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.