- Reklama -

- Reklama -

Maciej, Lena i Agata laureatami konkursu

Maciej Bukarewicz, Lena Szabat, Agata Korniak zostali laureatami Konkursu Jordanowskiego. – Bogu niech będą dzięki za to nasze wspólne dzieło – mówi jeden z laureatów.

- Reklama -

W roku beatyfikacji o. Jordana został zorganizowany konkurs, którego główną ideą jest poznanie życia, działalności i duchowości założyciela międzynarodowej wspólnoty zakonnej Salwatorianów o. Franciszka Marii od Krzyża Jordana oraz szerzenie salwatoriańskiego apostolstwa wśród społeczeństwa. Wzięła w nim udział grupa młodzieży z powiatu biłgorajskiego

- Reklama -

– Na zakończenie naszych konkursowych zmagań chciałbym z serca podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w osiągnięciu tego sukcesu: rodzicom, przyjaciołom, kolegom i koleżankom, naszym kapłanom i siostrom zakonnym, nauczycielom w szczególności z I LO im. ONZ w Biłgoraju, Liceum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie, NOWej Gazecie Biłgorajskiej za wsparcie medialne i wszelkie wyrazy życzliwości – mówi Maciej Bukarewicz, laureat konkursu. – Słowa dziękczynienia kieruję także w stronę księży salwatorianów, którzy niezwykle miło przyjęli nas w swoich progach w dniu finału – dodaje.
Młodzież zajęła II miejsce i otrzymała nagrodę 2500 zł.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.