- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Sukcesy uczennicy ZSZiO w Biłgoraju

15 czerwca odbyła się gala finałowa X Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fryzjerskiego o Statuetkę Bydgoskiej Łuczniczki. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół nr 1 w Bydgoszczy, a tematem tegorocznej edycji był „Coup de vent – Festiwal Mody Fryzjerskiej inspirowany twórczością Antoniego Cierplikowskiego”.

- Reklama -

 

- Reklama -

W konkursie wzięli udział uczniowie kształcący się w szkole o profilu fryzjerskim z całej Polski, między innymi z Tych, Łodzi, Inowrocławia, Wyszkowa i Bydgoszczy. W tym roku edycja konkursu składała się z konkurencji damskiej, która obejmowała wykonanie fryzury inspirowanej twórczością Antoniego Cierplikowskiego.

Zadaniem uczestników było przesłanie zdjęć wykonanej fryzury oraz 3-minutowej sekwencji filmowej ukazującej wykonanie pracy konkursowej. Biłgorajską szkołę reprezentowały dwie uczennice: Angelika Serwin z klasy 3 oraz Julia Maciąg z klasy 2 Technikum Fryzjerskiego. Jury oceniało prace według określonych kryteriów: precyzyjność, czystość i efekt wykonanej fryzury, dobór fryzury do tematu, inspiracji, efekt końcowy oraz stylizację.

Angelika Serwin zajęła III miejsce w konkursie, natomiast Julia Maciąg została wyróżniona.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.