- Reklama -

Zagłosuj w Konkursie Jordanowskim

Od 15 marca można głosować na najlepszy film, który walczy o nagrodę główną w Konkursie Jordanowskim. Głosowanie potrwa do 20 marca (sobota), do godziny 17.

 

W roku beatyfikacji o. Jordana został zorganizowany konkurs, którego główną ideą jest poznanie życia, działalności i duchowości założyciela międzynarodowej wspólnoty zakonnej Salwatorianów o. Franciszka Marii od Krzyża Jordana oraz szerzenie salwatoriańskiego apostolstwa wśród społeczeństwa. W konkursie bierze udział grupa młodzieży z powiatu biłgorajskiego: Maciej Bukarewicz, Lena Szabat, Agata Korniak.

– Chciałbym bardzo serdecznie zachęcić wszystkich do głosowania na nasz film, który znajduje się na Facebook-u. To nic nie kosztuje, a nam może bardzo wiele pomóc – mówi biorący udział w konkursie Maciej Bukarewicz.

 

- Reklama -

LINK DO FILMU KONKURSOWEGO:

https://www.facebook.com/watch/?v=197489755073524

 

– Zdecydowaliśmy się wziąć udział konkursie, ponieważ chcieliśmy przybliżyć się do historii Franciszka Marii od krzyża Jordan, na którego beatyfikacje czekamy z utęsknieniem. Młodzież w dzisiejszym świecie bardzo potrzebują ideałów postępowania, tych, za którymi chcą podążać. Niestety nierzadko wybierają na to miejsce niewłaściwych ludzi –wyjaśnia Maciej Bukarewicz. Franciszek Maria od Krzyża Jordan to ten, który wytrwale dążył do celu, nie poddawał się, chciał w życiu osiągnąć wielkie rzeczy i takie też osiągnął. To właśnie za nim chcemy iść i jego chcemy naśladować – dodaje.

Młodzież walczy o bardzo atrakcyjne nagrody. Za zajęcie I miejsca zespół otrzymuje możliwość 4-dniowej samolotowej pielgrzymki do grobu o. Franciszka Jordana w Rzymie lub jej ekwiwalent w kwocie 5000 zł.

~Kuliński Michał

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.