Zagłosuj na dzielnicowego. Sonda

Do końca listopada trwa plebiscyt pod hasłem „Najbardziej rozpoznawalny dzielnicowy powiatu biłgorajskiego”, którego organizatorem jest Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju. Na portalu NOWej Gazety Biłgorajskiej można już głosować.

– Celem plebiscytu jest wyłonienie dzielnicowego, który jest najbardziej rozpoznawalny wśród mieszkańców naszego powiatu. Do końca listopada br. można głosować na swojego kandydata – zachęca do głosownia mł. asp. Joanna Klimek, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju. 

Plebiscyt na „Najbardziej rozpoznawalnego dzielnicowego powiatu biłgorajskiego” będzie trwał do 30 listopada 2019 r. W tym czasie mieszkańcy powiatu mogą zagłosować na swojego kandydata. Sylwetki dzielnicowych znajdują się na stronie Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju w zakładce DZIELNICOWI – kliknij tutaj.

My również zachęcamy do głosownia na naszym portalu. Sonda poniżej:

Najbardziej rozpoznawalny dzielnicowy powiatu biłgorajskiego:

Pokaż Wyniki

Loading ... Loading ...

 

 

- Reklama -

4 Komentarze
 1. xyz mówi

  a ja myślę jak napisano w komentarzu na portalu bilgoraj.com, że pewnie znajomy, sobie klikają po kilka razy, albo sami chętni wygranej. Powinno się raz dać głos, albo jakoś głosować pisemnie czy coś.

 2. Oliwia mówi

  po komentarzu Pani Justyny dodano zdjęcia dzielnicowych i dobrze, bo nie każdy wie jak wygląda ,,swój”dzielnicowy. Dla tych co niewiedzą, zdjęcia ich są na stronie poszczególnych posterunków. Szkoda że tylko dzielnicowych, bo tj. napisła Pani Justyna, człowiek kojarzy z widzenia, ale nie z nazwiska, a niektórzy są naprawdę wspaniłymi ludźmi i w razie kłopotów można byłoby się zwrócić do policjanta z ludzkim podejściem, a czasem można trafić jak się słyszy na osobę, ktora nic nie wytłumaczy i patrzy tylko, aby interesant sobie poszedł. Myślę,że na zdjęciach posterunków powinny być zdjęcia każdego stróża prawa. Nie mówicie tylko nic o RODO, przecież każdy z nas może potrzebować pomocy.

 3. Justyna mówi

  Uważam, że to niesprawiedliwe, że tylko niektórych dzielnicowych fotografie sa na zdjęciach, można kogoś rozpoznawać, ale nie znać tej osoby nazwiska…

 4. posterunkowy mówi

  Powinni wygrać Ci co byli pierwsi na słynnej interwencji w Nakliku.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.