- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Monika Pawłowska odwiedziła Biłgoraj (audio)

W piątkowe popołudnie 15 listopada poseł na Sejm RP Monika Pawłowska odwiedziła Biłgoraj. Spotkanie odbyło się w Biłgoraju w siedzibie Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

- Reklama -

Monika Pawłowska w minionych wyborach parlamentarnych uzyskała mandat posłanki na Sejm RP IX kadencji. Liderka listy Sojuszu Lewicy Demokratycznej zdobyła w całym okręgu chełmskim 12 916 głosów. Posłanka Pawłowska w listopadzie br. została wiceprzewodniczącą Klubu Parlamentarnego Lewicy, jest członkiem Wiosny, była również członkiem SLD. Biura poselskie Moniki Pawłowskiej będą w Zamościu, Chełmie i Białej Podlaskiej. Posłanka rozważa prowadzenie biura poselskiego również w Biłgoraju. – Miałam stąd świetnego kandydata, osobę, która wsparła moją listę, z którą mi się dobrze współpracowało. Jest to Bogdan Kiełbasa. Współpracuję również z lokalnymi działaczami SLD, z prezesem Spółdzielni Mieszkaniowej Aleksandrem Bełżkiem, na którego zawsze mogłam liczyć – mówi posłanka.

– Chciałabym być posłem, do którego z każdą sprawą można przyjść i tak będzie, moje biuro poselskie będzie otwarte także na organizacje i na stowarzyszenia – dodaje Monika Pawłowska.

Zapytana o ocenę ugrupowania lewicy uważa, że lewica zjednoczona to bardzo silna reprezentacja, która wkroczyła dumnie do Sejmu RP. – Podczas pierwszych obrad mamy wicemarszałka Sejmu, wicemarszałkinie Senatu, mamy przewodniczących w komisjach, mamy wiceprzewodniczących w komisjach. Uważam, że to dopiero początek. Realizujemy swój plan, ale nie tylko swój, mamy również plan dla Polski – podkreśla.

– Obecnie Lewica jest mocno odświeżona, są to osoby młode, pełne celów, ale nie celów dla siebie, nie zmanierowane. Młodzi ludzie pełni werwy, chcący coś zmienić, wierzący w to, co jest najważniejsze, są to osoby współpracujące. Oczywiście nasz Klub wzbogacony jest także w osoby, które już są doświadczone, czyli nie chodzimy po omacku. Wiemy, co robimy, mamy konkretny plan. Ja np. poza polityką ogólnopolską, od której nie da się uciec ze względu na Sejm, stawiam też na politykę regionalną. Jeżdżę po powiatach, rozmawiam z włodarzami i będę pomagać i działać – zapowiada Monika Pawłowska.

 

- Reklama -

W nagraniach poniżej opowiada o swojej pracy w Sejmie RP na rzecz obywateli i planach na przyszłość:

 

 

Poseł na Sejm RP Monika Pawłowska pracuje w Komisji Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz w Komisji Obrony Narodowej.

Podczas spotkania w Biłgoraju obecni byli przedstawiciele miejskich i powiatowych struktur Sojuszu Lewicy Demokratycznej m.in. Aleksander Bełżek, Tomasz Bednarz, Zenon Kowalik oraz Bogdan Kiełbasa (biłgorajski kandydat lewicy do Sejmu RP w minionych wyborach).

- Reklama -

1 komentarz
  1. Uuo mówi

    Oj dziadki zadowolone

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.