- Reklama -

- Reklama -

Wypadek w Łukowej

Biłgorajscy policjanci wyjaśniają szczegóły i okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 1 stycznia w miejscowości Łukowa. 21-latek, który kierował oplem zjechał do rowu i uderzył w betonowy przepust. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

- Reklama -

W Nowy Rok po godzinie 1.00 w nocy dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Łukowa. Natychmiast we wskazane miejsce udali się policjanci. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 21-letni kierowca samochodu osobowego marki Opel stracił panowanie nad kierownicą, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy przepust.

- Reklama -

Zakleszczonego w pojeździe mężczyznę uwolniła załoga straży pożarnej. 21-latek jechał sam, z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Z uwagi na podejrzenie kierowania w stanie nietrzeźwości pobrano od niego krew do badań.

Obecnie policjanci ustalają szczegóły i okoliczności wypadku.

 

- Reklama -

3 Komentarze
  1. siara mówi

    Szczeście ze wariat nikogo nie zabił o tej porze mogli wracac ludzie z sylwestra ..wariat !!!!!!!!!!

  2. Ola mówi

    Patrzac na to zdjecie az sie dziwie ze przezyl.

  3. Olek mówi

    No jak to niewinnie brzmi: „Stracił panowanie nad kierownicą”, no wziął i stracił. Dlaczego zawsze w takich opisach wypadków tak ładnie dziennikarz rozczula się nad piratem, zamiast napisać wyraźnie, że nadmierna prędkość z którą poruszał się kierujący nie była dostosowana do warunków, w wyniku czego zadziałała fizyka. Prędkość, przecenianie własnych umiejętności i możliwości pojazdu oraz skłonność do ryzykownych zachowań, to domena młodych kierowców. I młokos świadomie nie stosując zasady z art 19 uPORD doprowadził do kolizji czym naraził społeczeństwo na koszty, a mógł doprowadzić do tragedii.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.