- Reklama -

- Reklama -

Konsultują z mieszkańcami

Władze miasta planują przebudowę kilku ulic na terenie miasta. Wcześniej jednak spotykają się z mieszkańcami, aby ustalić szczegóły inwestycji.

- Reklama -

W listopadzie w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta odbyły się konsultacje społeczne z mieszkańcami ulicy Narutowicza. Uczestniczyły w nich również organizacje zrzeszające rowerzystów na terenie miasta. Obecny był projektant przebudowy ul. Narutowicza. Spotkanie dotyczyło omówienia koncepcji projektowej „Przebudowy ulicy Gabriela Narutowicza w Biłgoraju, na odcinku od ul. Długiej do ul. Księcia Józefa Poniatowskiego, wraz z oświetleniem i odwodnieniem”. Podczas spotkania ustalono wstępną koncepcję zagospodarowania pasa drogowego przedmiotowej ulicy.

Natomiast w połowie grudnia przeprowadzono konsultacje społeczne z mieszkańcami ulicy Parkowej, Korczaka i Sokołowskiego. Przedstawiono na nim koncepcję budowy ulic. Zebrani mieszkańcy zaakceptowali projektowany sposób zagospodarowania pasów drogowych.

 

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Max mówi

    Pi……..e o ulicy Korczaka ile to już lat trwają przygotowania do budowy juz chyba 5 lat może więcej kazano mieszkańcom rozebrać komórki i garaże a ulicy dalej nie ma komedia tam się nic nie dzieje zapomniane osiedle przez burmistrza

  2. Kkk mówi

    Mieszkam na końcu Narutowicza tzw. ZADUPIE i od roku jeżdżę przez Kochanowskiego albo Piłsudskiego. Chwalę Pana, że po kilkunastu latach dostaliśmy kanalizację, ale na drogę poczekam kolejne kilkanaście, bo przecież Narutowicza to wg władzy kawałek drogi do Poniatowskiego… Gdyby Boże Ciało z proboszczem szło przez Zadupie asfalt byłby położony w 2 tygodnie. Głosuje i mam prawo wymagać. Płacę podatki i mam prawo wymagać.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.