- Reklama -

- Reklama -

Wypadek w Goraju. Kobieta trafiła do szpitala

Do poważnego wypadku doszło w środę wieczorem w Goraju. Samochód osobowy potrącił kobietę, która przechodziła przez jezdnię w miejscu nieoświetlonym. Została ona zabrana do szpitala.

- Reklama -

Do poważnego wypadku doszło 17 lutego około godziny 18 na drodze wojewódzkiej 835 w miejscowości Goraj (powiat biłgorajski). Z wstępnych ustaleń policjantów wykonujących czynności na miejscu wypadku wynika, że 54-letnia mieszkanka gminy Goraj została potrącona przez kierującego samochodem marki Suzuki.

– Miejsce, w którym doszło do wypadku, było nieoświetlone, a kobieta nie posiadała żadnych elementów odblaskowych. Jak ustalili policjanci, 54-latka znajdowała się w stanie nietrzeźwości. Miała w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala – informuje mł. asp. Joanna Klimek z biłgorajskiej policji.

- Reklama -

Zarówno 40-letni kierowca suzuki, jak i jego 35-letnia pasażerka (mieszkańcy gminy Turobin) nie odnieśli obrażeń. Obecnie policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.

Apelujemy o rozsądek na drodze. Pamiętajmy, że jednym z podstawowych warunków bezpieczeństwa jest widoczność. Dlatego apelujemy do pieszych i rowerzystów o noszenie kamizelek lub innych elementów odblaskowych. Takie postępowanie z pewnością poprawi nasze bezpieczeństwo na drodze.

WM

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.