- Reklama -

- Reklama -

Czołowe zderzenie w Radzięcinie

To jeden z dwóch wypadków, które wydarzyły się w środę w powiecie biłgorajskim. W gminie Frampol samochód osobowy marki BMW zderzył się czołowo z pojazdem marki Ford.

- Reklama -

17 lutego po godzinie 14 w Radzięcinie (gm. Frampol) doszło do wypadu.

– Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 33-letni kierowca samochodu osobowego marki BMW na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym z naprzeciwka fordem, którym kierowała 32-letnia mieszkanka gminy Frampol – informuje mł. asp. Joanna Klimek, rzecznik prasowa biłgorajskiej policji.

Kobieta podróżowała z 9-letnim synem. Z powodu odniesionych obrażeń 32-latka została przetransportowana z miejsca zdarzenia do szpitala. Chłopiec nie potrzebował pomocy medycznej i trafił pod opiekę rodziny.

- Reklama -

Apelujemy o rozsądną jazdę. Warunki na drogach są trudne, jest ślisko i niebezpiecznie. Pamiętajmy, że nasze zachowanie i podejmowane decyzje na drodze mają wpływ na bezpieczeństwo ruchu drogowego. Brawura i bezmyślność często kończą się dramatem – zarówno dla poszkodowanego, jak i sprawcy zdarzenia oraz ich rodzin.

WM

- Reklama -

2 Komentarze
  1. gtx mówi

    Hello gazeta.
    „Zróbcie” teraz artykuł o tych rowerzystach co to na chodnikach terroryzują. I o pieszych co wtargują na pasy. Bo to takie niebezpieczne.
    Terroryści za kółkiem są tacy mili i uprzejmi i nigdy krzywdy nie robią.

  2. tubylec mówi

    BMW to wszystko tłumaczy, przecież to stan umysłu

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.