- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Goraj buduje żłobek. Dofinansowanie właśnie przyznali

Umowa o dofinansowanie na żłobek w gminie Goraj podpisana: - W trosce o dobro najmłodszych mieszkańców gminy Goraj przystępujemy do realizacji projektu budowy żłobka samorządowego w Goraju - informuje burmistrz Antoni Łukasik. Gmina Goraj otrzymała dofinansowanie na budowę żłobka w wysokości ponad 1,5 miliona zł.

- Reklama -

Program „MALUCH+” jest przeznaczony na dofinansowanie tworzenia i funkcjonowania miejsc opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 w żłobkach, klubach dziecięcych i u dziennego opiekuna:
– To kolejne działanie gminy Goraj zmierzające do poprawy warunków życia mieszkańców, tym razem tych najmłodszych. Projekt przewiduje utworzenie 40 miejsc opieki dla dzieci do lat 3, poprzez budowę nowoczesnego budynku, zagospodarowania terenu wraz z placem zabaw, parkingami i drogą dojazdową. Nowy obiekt będzie w pełni dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami – przekazała gmina.

- Reklama -

19 Komentarze
 1. Sven mówi

  Jaki tu spokój, na na na na ….

 2. Wiedza i przeznaczenie mówi

  Idąc głosować Polaku pamiętaj to PiS wystąpił przeciwko papieżowi Janowi Pawłowi II , ponieważ w 2003-2004 roku papież był za wejściem do UE . a PiS nie popierał wejścia do Unii Europejskiej. To za rządów PiS poprzez nie umiejętną politykę sprowadzono nam zboże i owoce z Ukrainy przez co cena tych produktów drastycznie spadła. To PiS zlikwidował pogłowie trzody chlewnej w ciągu ostatnich 8 lat rządów .To PiS-owi zależy na zlikwidowaniu Polskiego rolnictwa bo przecież wszystko można kupić i sprowadzić z zagranicy węgiel, owoce, warzywa, zboże i wiele innych patrz na statystyki jak drastycznie wzrosła liczba i ilość w tonach sprowadzanych produktów z zagranicy za rządów PiS.

 3. Anonim mówi

  Głosujmy na Antoniego! naszego burmistrza !

  1. Anonim mówi

   Naszym burmistrzem będzie Piotr!

   1. Murem za Antonim mówi

    Widać w tobie obłudę oraz zaślepienie zacznij się modlić do minie i wiara wróci do ciebie wyznawco PiS-u

    1. Mieszkaniec Goraja mówi

     Niestety musicie się pogodzić że Antoni niema szans z Piotrem.!!!

 4. Gość mówi

  A więc jak widać nie taki diabeł straszny jak go malują,nie było żłobka za PiS będzie żłobek za obecnego rządu .Kochani żeby ten jad wpuszczony w ludzi,dzielący przyjaciół ,rodziny wysechł trzeba czasu ,ale wierzę że będzie dobrze.Nie jestem partyjny ,ale ci anty rządowi spójrzcie od drugiej strony ma pewne sprawy,przypomnijcie sobie kto jakie umowy podpisał ,jakie ustawy ,co zafundował rolnikowi-producentowi oraz konsumentowi.Mowic przekornie możemy ,klucic się też ,ale tu wystarczy spokojne ,dokładne spojrzenie na sytuację.

 5. Nina mówi

  Trzeba przyznać że obecny Burmistrz jest dobrym gospodarzem dla gminy Goraj i potrafi pozyskiwać środki bez względu na preferencje polityczne…tak powinien działać każdy wójt/burmistrz!!!! BRAWO

  1. Anonim mówi

   Tak ,tak preferencje polityczne to on zmienia szybko,teraz już do platformy się przylepia zaraz za zdejmowanie krzyży się weźmie.

   1. Stach mówi

    Akurat obecny chodził do kościoła od zawsze, u Piotrka religijność wzrosła od całkiem niedawna, więc krzyż Antkowi raczej nie będzie przeszkadzał. Proszę sobie przypomnieć, do kogo przez lata przyklejał się PiS. Zresztą, to nie są merytoryczne zagadnienia związane z wyborami.

 6. Prawda cię wyzwoli mówi

  A czy już wszyscy zapomnieli jak PiS walczył z papieżem naszym rodakiem Janem Pawłem II w 2003 i 2004 roku, gdzie papież był za wejściem do Unii Europejskiej a PiS był przeciw jak wtedy odnosili się do papieża pamięta ktoś a wszyscy na PiS teraz głosuję bo co nie pamiętają no to przypominam. Teraz człowiek pojechał załatwił kasę na żłobek to wszystkim źle i piszą głupoty. Nie ważne kto daje ważne że pieniądze są i młodzi ludzie będą mieli lepiej czyli gmina Goraj idzie do przodu. Te komentarze to tylko chyba pisiory piszą bo kto inny najpierw wszyscy za zwiększeniem dzietności z PiS-u a potem obsmarować żłobek bo nic w tej sprawie nie zrobili przez ostatnich 8 lat – PYTAM GDZIE BYŁ STAROSTA jak trzeba było pomóc , na ciepłej posadzie robił basenik dla Biłgoraja ale na żłobek w Goraju zabrakło . WIDAĆ ŻE OBECNY BURMISTRZ MA POPARCIE W OBECNYCH WŁADZACH RZĄDZĄCYCH I WIE JAK CIĄGNĄC KASĘ OD NICH DLA GMINY I TO SIĘ LICZY TAK TRZYMAĆ BRAWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. Wyborca mówi

   Nikt tu nie neguje pozyskanych pieniędzy na żłobek. Tylko się cieszyć bo to bardzo ważna inwestycja dla całej gminy. Ale jak burmistrz ogłasza w ostatni dzień kampanii „wsparcie Pana wojewody” który zasłynął zdejmowaniem krzyża to coś tu nie tak chyba.

 7. Anonim mówi

  Tu nie chodzi o pieniądze na żłobek tylko o zdjęcie I „wsparcie Pana Wojewody”. Jak już nawet na banerach wyborczych krzyż się umieszcza to i granice też trzeba jakieś mieć. Polityka, stołek i pieniądze to nie wszystko. A swoją drogą to kto I kiedy przyznał dofinansowanie na żłobek dla Goraja? Obecny wojewoda? Kto wdrożył program Maluch +?

 8. Gorajak mówi

  Napisali projekt, dostali dofinansowanie, umowa podpisana, budowa za chwile- co tu krytykowac?! Moze kogos swedza pieniadze z innych zrodel niz od jedynej slusznej partii? Pieniadze to tylko pieniadze, dobrze, ze rusza kolejna inwestycja.

  1. Anonim mówi

   Tylko żeby za chwilę się nie okazało jak z większością projektów w naszym urzędzie że są źle napisane .
   Żłobek będzie za mały jak przedszkole, nikt się nie chwali że część przedszkolaków chodzi do szkoły .
   Takiego to mamy gospodarza nie wspomnę o GOKU gdzie dach przecieka i w dawnej kawiarni woda stoi.

   1. Stach mówi

    Cześć Marian!

 9. Mariusz mówi

  Wybory powinny być co najmniej raz w roku i wszyscy by mięli coś zrobione .

 10. Kolega mówi

  Antek na siłę chce wygrać. Nawet pobiegł po zdjęcie z wojewodą z PO co kazał zdjąć krzyż. Groteska.

  1. Burmistrz mówi

   To jak wojewoda zdjął krzyż (czego absolutnie nie pochwalam), to mamy się na niego obrazić i nie występować o żadne środki dla gminy – czy tak powinno wg „Kolegi” wyglądać działanie wójta/burmistrza ??? To może przez następne 5 lat (bo Pan Wojewoda najprawdopodobniej tyle będzie wojewodą, a może i dłużej) żaden przedstawiciel gminy Goraj (ten czy inny) nie będzie występował o środki i fotografował się z Wojewodą ??? Szanowni Państwo na jakim WY świecie żyjecie ???

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.