- Reklama -

- Reklama -

Wójt Księżpola utrzymał fotel. Wygrał w pierwszej turze

Prawie 60% głosów zebrał dotychczasowy wójt Księżpola Jarosław Piskorski. To oznacza, że zmian nie będzie i wójt rozstrzygnął sprawę już w pierwszej turze wyborów samorządowych. Jego największy kontrkandydat - Krzysztof Rębacz otrzymał ponad 30% głosów mieszkańców.

- Reklama -

Wyniki w wyborach Wójta Gminy Księżpol

urząd MArszałkowski projekt

Wyniki

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

- Reklama -

30 Komentarze
 1. Anonim mówi

  Era tej rodziny przeszła do historii. Po sromotnej porażce starego teraz przegrał młody. Pora pożegnać się z mżonkami o władzy i starymi układami. To se ne wrati

 2. Demos mówi

  Eeech.Czyta się i zastanawia, czym wy ludzie się kierujecie? Są obiektywne rankingi, gdzie czysta natematyka w określonych kryteriach weryfikuje na jakim etapie była gmina w danym roku.Z tego co czytałem, Gmina Księżpol była 5-ta w województwie, w kategorii gmin wiejskich, ustępując jedynie gminom o wiele bogatszym, których budżety zasilane są podatkami m in.kopalń na ich terenie.Zero zadłużenia, rekordowe inwestycje , a tu…komentarze…chyba głównie ludzi którzy nie interesują się wogóle tym co się dzieje w gminie i którym nie są potrzebne ani inwestycje w oświatę, ani kulturę, sport, kanalizację, budynki publiczne…Ale wystarczy zapytać, czego wam brakuje, co gmina powinna zrobić dla waszej miejscowości waszym zdanie, a człowiek szybko orientuje się, że sami nie wiedzą czego, ale krytykują że nic się nie robi. Oceniając realistycznie i obiektywnie, każda miejscowość została zauważona a środki, podzielone naprawdę przyzwoicie.Za poprzednika, 50% doztawał Księżpol a reszta gminy, do podziału pozostałe 50%.Niektórzy tęsknią, za utraconymi wpływami.Dobrze, że następuje zmiana pokoleniowa radnych, że startują młodsi, martwi trochę frekwencja, bo…wielu zostało w domach, wielu wyjechało, komentując, że Piskorski i tak wygra.

 3. Anonim mówi

  Piskorski przechodzi do historii jako najlepszy Wójt. To jest człowiek który ma pomysły i je realizuje. Jest również pierwszym Wójtem który dotrzymuje słowa.

  1. Tak słyszałam mówi

   jego rządy to wypłata sporego odszkodowania za zwolnienie pracownika.

   1. Anonim mówi

    Warto było zapłacić

    1. Magda mówi

     znasz tego człowieka? pracowałeś z nim? może i za ciebie kiedyś warto będzie zapłacić..

 4. Anonim mówi

  Jeśli wygrał w 1 turze to wiekszości się podobają rządy Pana Wójta. Przykre jest to, że obrażają Państwo anonimowo, ale łatwo się wyżywać nad osobą publiczną. Najwidoczniej niektórzy nie potrafią zaakceptować wyników i nadal będą szerzyć swoją nienawiść.

  1. Szanowny anonimie mówi

   wygrał bo takiej agitacji jaką miał na każdej mszy w Księżpolu nie miał nikt. Chwilami nie dało się tego wychwalania słuchać.

   1. A mówi

    Ksiądz powinien się wstydzić za to, że zachwalał taką osobę, która m.in. okropnie traktuje pracowników i mieszkańców, a do urzędu powinien wejść PIP. Widocznie ksiądz się sprzedał.

    1. Anonim mówi

     przecież w gminie będzie Ksiądz Jan ale on chyba rozgrzeszenia nie daje za pisanie takich głupot

     1. A mówi

      Kościół to nie miejsce na politykę tylko na modlitwę

    2. iwóMA mówi

     Kaziu & comp. wyluzuj. Wielkość człowieka przejawia się w tym, czy i jak umie przegrywać. Nie szukaj winy poza sobą…

 5. Anon mówi

  do myślący mówi. Użyj mózgu jeśli go masz, to co zrobił baca to inwestycje na które dotacje pozyskał Rębacz. on jednak lansuje się że to jego zasługa. śmiechu warte. pożyjemy zobaczymy co osiagnie własnymi siłami. Jedno jest pewne imprezy będą, i to my za nie zapłacimy.

  1. Anonim mówi

   możesz wymienić niby te inwestycje na które Rębacz pozyskał środki może w pierwszym roku tak a kadencja trwa 5 lat więc nie mam pojęcia jak Rębacz pozyskiwał środki dla gminy jak nie był wójtem żal czytać takie komentarze

  2. Anonim mówi

   komentarz wysłany że starostwa z działu budownictwo

  3. Anonim mówi

   Serio? Pięc lat po utracie władzy rębacz pozyskuje pieniądze dla gminy. Boże ty to słyszysz i nie grzmisz

  4. KGW mówi

   Imprezy lokalne, to pomysły KGW, zespołów śpiewaczych, lubimy kultywować tradycję i robimy to. Są to imprezy cykliczne lub jubileusze. Społeczność każdej miejscowości chce się oderwać od codziennych obowiązków, spotkać się, pokazać. Gmina Księżpol nie jest wyjątkiem. Tak jest w każdej gminie!!!!

  5. mieszkaniec mówi

   Nie da się pozyskać dotacji na 5 lat do przodu. Jak Piskorski przyszedł na wójta w grudniu 2018 roku to budżet na 2019 rok był już zaplanowany, więc go realizował oraz pozyskiwał nowe środki. Inwestycje w następnych latach to słuchanie mieszkańców i pomysły wójta Piskorskiego. Dzięki wizji rozwoju gminy i gospodarności oraz pracownikom są efekty. Brawo Panie wójcie Piskorski!!!!!! Zasłużył Pan na następną kadencję, aby rozwijać naszą małą ojczyznę, aby żyło nam się lepiej.

 6. Anonim mówi

  Konkurencja nie miała żadnego pomysłu na rozwój gminy. Tylko Piskorskiego potraficie obrażać. Zróbcie na początku porządek w swoich rodzinach a później bierzcie się za Naszą piękną Gminę

 7. Myślący mówi

  i znowu 5 lat czytania durnych komentarzy jaki to Piskorski zły a gmina rozwija się jak nigdy to są fakty zero zadłużenia inwestycje a i na imprezy wystarcza .Gratulacje Panie Wójcie Jarosławie Piskorski

 8. Jan mówi

  Obronił to dobre określenie. Wygrał znorzeciwnikami bez kampanii

 9. Taka prawda mówi

  pokażcie mi wystąpienie tego człowieka, na którym patrzy na ludzi a nie w podłogę!

  1. Anonim mówi

   Przecież on ma wadę wymowy jak może ludziom w oczy się patrzeć

 10. Anty piskorski mówi

  znowu 5 lat imprez. za nasze pieniądze

  1. XYZ mówi

   Tylko imprezy i uciekanie przed ludźmi

 11. Jest mówi

  Kolejne lata z tym tumanem

 12. Pieszy mówi

  gratulacje dla zwycięcy

 13. XYZ mówi

  Brawo mieszkańcy za wybór wójta, który na niczym się nie zna…

  1. sfafe mówi

   to lepszy taki co ludzi chorych psychicznie wystawia do rady?

   1. iwóMA mówi

    Szacun!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.