Krzewińska Beata kandydat

- Reklama -

- Reklama -

W Goraju nie wybrali burmistrza. Znów pójdą do urn

Nie ma rozstrzygnięcia w wyborach samorządowych na burmistrza Goraja. Dotychczasowy - Antoni Łukasik dostał ponad 38% głosów, ale to za mało, żeby rządzić dalej. Za dwa tygodnie będzie druga tura, w której Łukasik zmierzy się z Piotrem Kiełbasą popieranym przez PiS (32,63%).

- Reklama -

Wyniki

urząd MArszałkowski projekt

 

- Reklama -

6 Komentarze
 1. Mieszkaniec mówi

  A gdzie w ościennych gminach są punkty informacji turystycznej,zalew mamy i jest zaplanowany do rewitalizacji,ścieżki rowerowe też zaplanowane.Bazy noclegowe czy ktoś broni mieszkańcom organizować agroturystykę.Gdy będzie tyle krytyki złośliwości,to będą nas omijać szerokim łukiem.

 2. turysta mówi

  A to brak tych ścieżek co starosta i marszałek budowali wraz z Piotrem Kiełbasą, czyli stowarzyszenie Euro-roztocze, miało byc 5 km. ścieżek a zostało 250m. Jak będzie Piotr rozwijał tak turystykę jak te scieżki to gratuluję. On nie ma żadnego programu, wszystkie te jego wypociny są spisane ze strategi rozwoju gminy która została opracowana przez obecnego burmistrza i jego zespół. Obecny burmistrz to świetny gospodzrz, i porządny człowiek dlatego powinien być wybrany na następną kadencję.

  1. Donald Suterland mówi

   Łubu dubu, łubu dubu… jak tak samo budują ścieżki rowerowe jak Wasz Wójt drogi, to może niech się wcale nie biorą za to.

 3. Świeżak mówi

  W odpowiedzi do przedmówcy gmina Goraj jest atrakcyjna turystycznie ale nie może o tym świadczyć tylko i wyłącznie działalność urzędu. W gminach ościennych również brakuje atrakcji turystycznych które w gminie Goraj udało się zrealizować już jakiś czas temu. A przede wszystkim brakuje bazy noclegowej która mogliby zapewnić lokalni. Niestety znalezienie jakiegokolwiek noclegu w okolicznych miejscowościach np gminy Chrzanów, Turobin, czy Radecznica jest mało realne. Zgadzam się że obecna wieża widokowa w hoszni wymaga odbudowy ale na tą są niezbędne jakiś dofinansowania z zewnątrz. Wieże że uda się takie pieniądze dostać

 4. Gostek mówi

  Super najżywsza pora na zmianę warto zobaczy ile ma głosów w radzie tylko 4-5 na 15 .
  Gmina Goraj za obecnego włodarza jest ruiną w zakresie turystki, nie powstało nic nowego przez 10 lat, a wieże widokowe są do zamkniecie przez nadzór budowlany, bo zjadł je robak
  – brak punktu informacji turystycznej.
  -brak zalewu
  -brak nowych ścieżek rowerowych
  -brak jakichkolwiek prac na poprawę obecnych ścieżkę rowerowych

  1. gost mówi

   gdzie ty masz tych turystów w goraju i sąsiednich gminach? to nie jest najważniejsze.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.