- Reklama -

Właściciel poszukuje skunksa – AKTUALIZACJA

Do naszej Redakcji napisał zrozpaczony właściciel zaginionego zwierzaka. Chodzi o skunksa o imieniu Wena.

– Bardzo was proszę o udostępnianie… o sygnał, gdyby ktoś widział… Dziś nocą niepostrzeżenie wydostał się nam z domu nasz 2-letni zwierzaczek, skunks o imieniu Wena. Z pewnością błąka się gdzieś około ul. Radzika i ulic przylegających – czyli są to Piaski-Puszcza w Biłgoraju –  napisał do naszej Redakcji właściciel zwierzaka. Dodaje, że skunks ostatnio był widziany na ulicy Marii Curie Skłodowskiej przy sklepie chemicznym.

– Skunks ma wycięte gruczoły zapachowe, proszę się więc go nie obawiać… Będziemy wdzięczni za każde info, gdzie ktoś go widział..  oczywiście znalazcę nagrodzimy… – nadmienia opiekun zguby.

Gdyby ktoś zauważył zwierzaka, może zadzwonić pod numer 608 667 452 lub 606 117 237.

AKTUALIZACJA

Skunks został znaleziony około godziny 20.00 w środę.

Tak napisał o tym właściciel Weny:

„Skunks odnaleziony! Siła facebooka jest porażająca, a życzliwość mieszkańców Biłgoraja jest niebywała. Dzięki wam znaliśmy każdy moment przemieszczania się Weny. Bardzo wam dziękujemy za wszystkie telefony, info, wskazówki, które pomagały nam lokalizować naszego skunksa. Skunksik został znaleziony około godzinę temu na zejściu do rzeki Biała Łada w okolicy marketu Kaufland. Jest wyczerpany, ale ma się dobrze. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy dwóm osobom, które szczególnie dopomogły, wskazały miejsce. Dziewczyny, brawo! Nagroda wielce zasłużona! Dzięki!”

 

 

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Władek mówi

    Skunksa trzymają w domu ??? niezły syf musi być buahhhhhh….ale dziwaków nie brakuje…

    1. neutralny mówi

      zwłaszcza tych od wypowiedzi…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.