- Reklama -

- Reklama -

Wicepremier w Biłgoraju, wiceministrowie w terenie

Wicepremier i minister aktywów państwowych Jacek Sasin, odwiedził Biłgoraj. - Rozmawialiśmy o rządowym wsparciu dla Lubelszczyzny i Biłgoraja. Zrównoważony rozwój całego kraju jest znakiem rozpoznawczym naszego rządu - mówił Sasin. I nie była to wcale jedyna polityczna wizyta w naszym regionie.

- Reklama -

Spotkanie odbyło się w Nadleśnictwie Biłgoraj, a obok wicepremiera Jacka Sasina był też min. wicemarszałek województwa lubelskiego Michał Mulawa. – Powiat biłgorajski rozwija się, a przed nami kolejne ważne inwestycje. Realizujemy je dla mieszkańców, dlatego chcemy się z nimi spotykać- mówi Michał Mulawa.

– Spotkanie było bardzo owocne dla mieszkańców Biłgoraja i naszego powiatu. Mieliśmy okazję usłyszeć od premiera Sasina o propozycjach przygotowywanych przez rząd, wsparcia rolników i mieszkańców – mówi Grzegorz Wróbel pełnomocnik PiS w powiecie biłgorajskim.

- Reklama -

W Pisklakach (gm.Łukowa) z mieszkańcami spotkali się wiceministrowie i politycy „Solidarnej Polski”. Przyjechał wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi Norbert Kaczmarczyk, wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski oraz poseł na Sejm RP Janusz Kowalski. To było spotkanie poświęcone tematom rolniczym, choć nie tylko:

– Odchodzenie od węgla jest bardzo nieroztropne. Apelowaliśmy by nie ulegać ideologicznym szaleństwom Unii Europejskiej. Wojna na Ukrainie znacznie przyśpieszyła to przed czym ostrzegaliśmy – mówi wiceminister Marcin Romanowski. Politycy złożyli też wieniec i upamiętnili ofiary bitwy pod Osuchami.

fot. fb

- Reklama -

1 komentarz
  1. Rycho Rysiński mówi

    Panie premierze, a gdzie 70 milionów złotych?

Zostaw odpowiedź