- Reklama -

- Reklama -

W Starostwie pracy pod dostatkiem

Od Czytelnika NOWej otrzymaliśmy informację, że Starostwo Powiatowe poszukuje rąk do pracy. Sprawdziliśmy, gdzie są wolne etaty.

- Reklama -

Podinspektor w Wydziale Komunikacji i Drogownictwa oraz kierownik Wydziału Inwestycji i Rozwoju to etaty na które pracowników poszukuje Starostwo Powiatowe w Biłgoraju. Czasu na złożenie stosownych dokumentów jest mało. Termin mija 18 maja br. Na chętnych czeka praca administracyjno-biurowa na pełny etat.

Przyszły kierownik Wydziału Inwestycji i Rozwoju w Starostwie Powiatowym w Biłgoraju musi posiadać wykształcenie wyższe. Nie jest wskazane, jaki kierunek jest preferowany. Wymagany jest natomiast co najmniej trzyletni straż, w tym co najmniej dwa lata na stanowisku kierowniczym lub wykonywanie przez co najmniej trzy lata działalności gospodarczej o charakterze zgodnym z wymaganiami na danym stanowisku. Do tego należy znać stosowane ustawy i przepisy prawa. Dla przyszłych pracodawców ważna jest: umiejętność kierowania zespołem; systematyczność, staranność, odpowiedzialność, łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych, umiejętność działania w warunkach stresowych, przy nasilonych kontaktach z interesantami oraz doświadczenie w realizowaniu projektów ze środków unijnych lub szkolenie z realizacji projektów ze środków unijnych.

Natomiast podinspektor w Wydziale Komunikacji i Drogownictwa Starostwa Powiatowego w Biłgoraju musi wykazać się znajomością przepisów prawa, posiadać wykształcenie wyższe z zakresu prawa, administracji, administracji publicznej, logistyki lub transportu. Konieczny jest co najmniej dwunastomiesięczny staż pracy w organach administracji publicznej.

- Reklama -

Termin składania aplikacji upływa w dniu 18 maja 2020 roku o godzinie 9. Nie decyduje data stempla pocztowego.

Szczegóły dotyczące obu konkursów dostępne są tutaj: PRACA W STAROSTWIE POWIATOWYM W BIŁGORAJU

 

 

- Reklama -

7 Komentarze
 1. Przyszły emeryt mówi

  Fakty mówią.Dobrzy fachowcy pracują.Ze środowiska służb z czasów PRL /tak,tak / jest jeszcze czuwanie
  nad dolą tych których prześladowali życząc im jak najgorzej. To typowe w naszym powiecie, ale na szczęście
  przypadki jednostkowe. Emeryci porządni pracują i będą pracować a ich praca zwiększa fundusze ZUS.
  Chyba Biłgorajanin jast mściwym emerytem któremu zmniejszono kasiorę ,albo oczekującym aby
  dołączyć do do nich.

 2. biłgorajanin mówi

  to prawda z tymi Emerytami, blokują miejsca młodym, wreszcie ktoś się wziął za nich

 3. Goraj mówi

  Ciekawe kto dostanie pracę

 4. Magda mówi

  Dzieje się tak dlatego że te stanowiska są już dawno obstawione a to że jest konkurs ogłoszony to tylko pro forma bo konkurs być musi i już ale jest tak rozpisany by pasowały na to stanowisko określone osoby i już

 5. Bilgoraj mówi

  Emeryci odchodzą na emerturę. Nie tak jak wczesniej pracowali i pobierali swiadczenia. Więc jest miejsce dla młodych. Wreszcie !

 6. Obywatel mówi

  Dalej do wydziału komunikacji potrzebny pracownik? Naprawdę? Tam jest już chyba 20 osób, najwięcej w rejonie. Kiedyś o tym pisali.

 7. Marek mówi

  12 miesięczny staż w administracji? Po co robić takie konkursy? Przecież zwykły obywatel po studiach nie ma szans. Tak samo człowiek prowadzący firmę i mający doświadczenie , nie pracujący w urzędzie nie może przystąpić do konkursu. Konkursy powinny być dla wszystkich i wygrać powinien najlepszy a nie dawanie na starcie zaporowych warunków dla niektórych osób.

Zostaw odpowiedź