- Reklama -

- Reklama -

W Łukowej doszło do zakłócenia ciszy wyborczej?

Próba agitacji wyborczej w Łukowej? Komisja wyborcza w Łukowej miała takie podejrzenia, dlatego podjęto stosowne działania.

- Reklama -

Do godziny 21:00 trwa dziś w całej Polsce  głosowanie w wyborach parlamentarnych i referendum.  Obowiązuje cisza wyborcza. Jak dotąd wybory  parlamentarne w naszym powiecie  przebiegają bez większych zakłóceń. Tuż po otwarciu lokali wyborczych, komisja wyborcza w Łukowej miała podejrzenia, czy zaparkowany pod lokalem pojazd oklejony plakatami wyborczymi nie jest próbą agitacji.

 

 

Radio Lublin poinformowało, że  w Łukowej  policja otrzymała  zgłoszenie o obklejonym plakatami wyborczymi samochodzie zaparkowanym przed jedną z komisji wyborczych.

 

– Miał być zaparkowany już w piątek (13.10), natomiast po otwarciu lokalu wyborczego komisja uznała, że może być to próba agitacji. W związku z tym przewodnicząca tego lokalu podjęła decyzję o zasłonięciu samochodu plandeką mówi rzecznik Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie nadkomisarz Andrzej Fijołek cytowany przez Radio Lublin.

 

 

Jak dotąd to jedyny odnotowany przez Policję incydent w powiecie biłgorajskim.

 

Przypominamy, że za złamanie ciszy wyborczej i referendalnej grozi bardzo wysoka grzywna.

 

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Zobacz także: https://gazetabilgoraj.pl/panstwowa-komisja-wyborcza-wydala-komunikat-dotyczy-on-wszystkich-okregow/

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.