- Reklama -

- Reklama -

Ulice pachnące ziołami

Podczas ostatniej sesji Rady Miasta Biłgoraj radni głosowali nad uchwałą dotyczącą nadania nazw trzem ulicom w osiedlu Puszcza Solska.

Rumiankowa, Lawendowa i Miętowa to nowe nazwy ulic, które będą w Biłgoraju. Decyzję taką podjęli 24 lutego miejscy radni na wniosek mieszkańców.

- Reklama -

 – W związku z intensywnym zainwestowaniem terenów położonych w południowej części miasta, w osiedlu Puszcza Solska, zachodzi konieczność nadania nazwy dla nowo powstałych ulic. Z wnioskiem o nadanie nazwy dla ulic wystąpili właściciele nieruchomości przylegających do nowo powstałych ulic, proponując nazwy: ul. Lawendowa, ul. Miętowa, ul. Rumiankowa – informował wiceburmistrz Jarosław Bondyra.  Rada Osiedla Puszcza Solska pozytywnie zaopiniowała zaproponowane nazwy.

Ulica Rumiankowa  położona jest w południowej części miasta, w osiedlu Puszcza Solska w Biłgoraju. Biegnie prostopadle od ul. Krzeszowskiej w kierunku północnym do rzeki Biała Łada.

Ulica Lawendowa położona jest w południowej części miasta, w osiedlu Puszcza Solska w Biłgoraju. Biegnie od ul. Rumiankowej w kierunku wschodnim – do cmentarza.

Ulica Miętowa położona jest w południowej części miasta, w osiedlu Puszcza Solska w Biłgoraju. Biegnie od ul. Krzeszowskiej w kierunku północnym do ul. Lawendowej.

 

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.