- Reklama -

- Reklama -

Tu powstanie całkiem nowa droga. Zarobią miejscowi

Będzie nowa droga na terenie gminy Frampol. Powstanie w miejscu zaznaczonym na mapie czyli w Kolonii Teodorówka. Inwestycja jest już pewna, a umowa z wykonawcą została właśnie podpisana. I co ciekawe zarobią miejscowi, bo wykonawcą jest firma z Frampola.

- Reklama -

– Inwestycja obejmuje budowę drogi dojazdowej do pól i budynków mieszkalnych od krawędzi z istniejącą drogą powiatową Nr 2912L. Szerokość jezdni drogi gminnej wynosi 3,50 m. Na skrzyżowaniu drogi gminnej z drogą powiatową Nr 2912L, na długości 20 m zaprojektowano poszerzenie jezdni drogi gminnej do szerokości 5,0 m. Projektowana szerokość poboczy wynosi 0,75 m. Projekt przewiduje wykonanie zjazdów do nieruchomości przyległych do drogi  o nawierzchni z kruszywa niezwiązanego –

Wykonawcą robót budowlanych jest  firma DAREX Usługi Zimne Dariusz Wojciechowski z Frampola.Koszt budowy wynikający z przeprowadzonego postępowania przetargowego to: 353.923,16  zł. 60% wartości kosztów kwalifikowalnych będzie sfinansowane ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg 2024.

 

toyota Yaris

foto: UM Frampol

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.