- Reklama -

- Reklama -

Tragiczny wypadek, nie żyje mieszkaniec Biszczy

W piątkowe popołudnie w Kamionce Górnej pod Krzeszowem (pow. niżański) doszło do tragicznego wypadku. Wskutek zderzenia dwóch pojazdów śmierć na miejscu poniósł 24-letni mężczyzna, mieszkaniec Biszczy.

- Reklama -

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło 5 czerwca około godz. 17.30 na drodze powiatowej między Krzeszowem a Huciskiem (woj. podkarpackie).
Z ustaleń policjantów, pracujących na miejscu zdarzenia, wynika, że 24-letni mieszkaniec miejscowości Biszcza, poruszający się motocyklem drogą podporządkowaną, wymusił pierwszeństwo przejazdu na skrzyżowaniu w Kamionce Górnej, wjeżdżając przed samochód osobowy marki Fiat. Siła uderzenia była tak duża, że motocyklista został wyrzucony na kilkanaście metrów wzdłuż drogi powiatowej. Samochód osobowy marki Fiat zatrzymał się kilkadziesiąt metrów za nim w pobliskim rowie.

– W wyniku zderzenia 24-letni mężczyzna poniósł śmierć na miejscu relacjonuje nadkom. Anna Kowalik, rzecznik KPP w Nisku

Kierowca fiata seicento nie odniósł poważnych obrażeń i nie został przetransportowany do szpitala.

Śmierć 24-letniego mężczyzny z Biszczy jest tragedią dla jego rodziny, przyjaciół oraz znajomych. Pamiętajmy o empatii, aby dobrym słowem, a nie niepotrzebnymi komentarzami wspierać ich w tym trudnym czasie utraty. Niech również ta sytuacja będzie przestrogą do przestrzegania przepisów ruchu drogowego nie tylko przez motocyklistów, ale również przez kierujących samochodami. Wielu kierowców na polskich drogach ginie nie tylko wskutek wymuszenia pierwszeństwa przejazdu, ale również poprzez nadmierną prędkość i wsiadanie za kierownicę pod wpływem alkoholu. To ważne, aby z każdego takiego zdarzenia, nawet tego, w którym to my osobiście nie braliśmy udziału, czerpać naukę i doświadczenie, niezbędne w poruszaniu się na drodze w przyszłości.

Red.

- Reklama -

3 Komentarze
  1. Adrian Keys mówi

    Zbyt mało w mediach mówi się o zachowaniu szczególnej ostrożności. Oczywi#cie w uproszczeniu i podsumowaniu gdy tylko mi coś podpada miejsce czas zakręt koniec lasu rów piesi awaria innego pojazdu dziecko na rowerku piesi znak dzikie zwierzęta itd zwalniam zwalniam nie zgaduję do zatrzymania włącznie. Szkoda chłopaka.

  2. John mówi

    Wieczne odpoczywanie zmarlemu i wyrazy wspolczucia rodzinie.Panie redaktorze dziekuje za madry poglebiony zmuszajacy do refleksji artykul.Mam pytanie co zrobic by takich wiadomosci nie bylo.

  3. Rycho Rysiński mówi

    (‚)

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.