- Reklama -

- Reklama -

Tłumy przyszły, żeby tylko … zobaczyć rapera (foto)

Dziwna sytuacja, bo już dawno żaden mecz sparingowy w powiecie biłgorajskim nie przyciągnął aż tyle ludzi. Na sztuczne boisko w Majdanie Starym młodzież waliła drzwiami i oknami. Przy cały szacunku dla grających drużyn (Tajfun Ostrów Lubelski i Sokół Zwierzyniec), niekoniecznie nawet by podziwiać ich piłkarskie popisy. Wszystko przez rapera Matę, który jest prezesem i piłkarzem tych pierwszych. Kiedy gruchnęła wieść, że przyjedzie na sparing w gminie Księżpol, zaczęło się oblężenie.

- Reklama -

Michał „Mata” Matczak jest … prezesem oraz czynnym zawodnikiem zespołu z Ostrowa Lubelskiego. Zespół na co dzień występuje w lubelskiej B klasie.We wrześniu 2022 roku „Mata” niespodziewanie zadebiutował w drużynie z okolic Lubartowa. Rok później został prezesem Tajfuna, w barwach którego co jakiś czas pojawia się jako piłkarz.

Mata, także Skute Bobo lub Młody Matczak, właśc. Michał Matczak (ur. 14 lipca 2000 we Wrocławiu) to polski raper, piosenkarz oraz twórca tekstów. Współpracował z raperami, takimi jak: Malik Montana, White 2115, Young Leosia, Żabson, Quebonafide, Popek, Taco Hemingway czy Białas. Założyciel grupy muzycznej Gombao33.

Mulawa podziękowania

I jak widać na młodych ludzi działa jak magnes przyciągając tłumy nawet na piłkarski sparing …

 

 

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

foto: Tajfun Ostrów Lubelski/Sokół Zwierzyniec

- Reklama -

5 Komentarze
 1. pan COGITO mówi

  Protestuję przeciwko zaproponowanym zmianom w programie historii dla szkoły podstawowej. Widać, że zostały wykreślone te wydarzenia i wybitne postacie z polskiej historii, które są istotne dla tożsamości narodowej i z których uczniowie mogą być dumni. Zmiany te służą wynarodowianiu Polaków. Wykreślenie następujących pozycji uważam za skandaliczne: Chrzest Polski, ród Piastów, Bitwa pod Grunwaldem, Zawisza Czarny, wojny z Niemcami w Średniowieczu, Obrona Głogowa (gdzie Niemcy używali dzieci jako „żywe tarcze” na machinach oblężniczych), przeor Augustyn Kordecki (dowódca obrony Częstochowy w czasie potopu szwedzkiego), hetman Stefan Czarniecki, wkład Polaków w walkę o niepodległość Stanów Zjednoczonych (Kościuszko, Pułaski), Konfederacja Barska, utworzenie Legionów Polskich, powstanie Księstwa Warszawskiego, germanizacja: Kulturkampf, osiągnięcia gospodarcze II Rzeczpospolitej (port w Gdyni, magistrala kolejowa, COP), ocalenie Polski przed najazdem bolszewickim 1920, Westerplatte, obrona Poczty Gdańskiej, obrona Warszawy, obrona Grodna, zbrodnie niemieckie i sowieckie (Palmiry, Katyń, kaźń profesorów lwowskich, Zamojszczyzna), Rotmistrz Pilecki, bohaterstwo Polaków ratujących Żydów (Irena Sendlerowa, Żegota, rodzina Ulmów), Rzeź Wołyńska, stosunek ZSRR do Powstania Warszawskiego, Żołnierze Niezłomni (wyklęci): Danuta Siedzikówna „Inka”, Maksymilian Kolbe, rola Jana Pała II w obaleniu komunizmu.

 2. pan COGITO mówi

  Im niższy poziom edukacji tym większa szansa na zwycięstwo marksistów. Wystarczy w wybory zafundować małpkom banana albo pizze a gawiedź będzie myślała, że dokonuje epokowego czynu odsuwają prawicę od władzy. Bo gdyby się uczyli to TVN-owska propaganda i pizza by nie wystarczyły. Wiedzę czerpią social mediów. Co jednak się stanie jak im wyłączą internet. Pewnie butów nie będą potrafili zawiązać samodzielnie. I takich właśnie niemcy potrzebują do pracy. Arbeit macht frei.

 3. pan COGITO mówi

  Skoro wg. ryżego herszta tutejszych neo-bolszewików „polskość to nienormalność”, to ku chwale niemieckiego namiestnika i euro-lewactwa, odważnie podjęli ten „szczytny cel” przywrócenia nam normalności poprzez wyplenienie polskości…🥳🥳🥳 Zważywszy co oni uważają za „normalne” w sprawach obyczajowych i różnych aberracji seksualnych, aż strach pomyśleć, co jeszcze mogą nam zrobić, aby nasze dzieci zachęcić, a nas przymusić do tej ich unijno-lewackiej „neo-normalności”…🫢😳😦 Jedyna nadzieja w tym, że zajmują się tym „władze” złożone głównie z ćwierć-inteligentów, a nawet ćwierć- główków i może nie dadzą rady pokonać oporu materii, a ta ich władza z hukiem runie…

 4. pan COGITO mówi

  W/g lewactwa ,dzieci polskie powinny kończyć „edukacje” już w piątej klasie. Więcej nie trzeba. Powinny się natomiast nauczyć kilku slow w obcych językach, najlepiej w języku niemieckim np, schnell ( szybko ), raus ( precz ), halts Maul ( stul pysk ), haut ab ( wynos się ) itd., by rozumieć co wykrzykuje do nich niemiecki Bauer ( rolnik ), u którego będą pracować od świtu do nocy.

 5. pan COGITO mówi

  Tępy naród???? NIE , – wybory sfałszowane – na drugi dzień po wyborach o godz16.00 poparcie dla PiS 45% , a za godzinę , potem trzy 37% wymowne czy ustawione??? Polacy sami sobie założyli sznur na szyi i jeszcze się z tego cieszą Nie szkoda tych , którym to odpowiada ale szkoda kraju , który tyle wycierpiał w walce o wolność po 50 latach okupacji ZSRR , żeby nasze dzieci i wnuki na nowo oddali Polskę w niewolę i upodlenie Wstyd za młode pokolenie Polski.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.