- Reklama -

- Reklama -

Tak wygląda Wakacyjna Szkółka Letnia (zdjęcia)

Młodzi artyści z Tarnogrodu i okolicznych miejscowości, przez 8 dni rozwijali swoje twórcze pasje w ramach Wakacyjnej Szkółki Letniej. - Każdy dzień był inny od poprzedniego, przeróżnymi technikami powstawały dzieła nietuzinkowe i piękne. Prawdziwe dzieła sztuki - informują organizatorzy. Zobaczcie sami.

- Reklama -

Mali artyści z Tarnogrodu i okolicznych miejscowości przez 8 dni rozwijali swoje twórcze pasje pod okiem Jovanki i Wojtka Tomaszewskich, którzy po raz kolejny poprowadzili zajęcia w ramach Wakacyjnej Szkółki Letniej.

Artyści z prowadzącymi wspólnie zastanawiali się nad tym, co ich najbardziej cieszy, co im w duszy gra, malowali swoje wnętrza, stworzyli dowody na pojawienie się czarodzieja w Tarnogrodzie, w upał rysowali obrazki na ochłodę, powstawały różne wersje świata na opak, literki tarnogrodzkie, fantastyczne kartonowe pudła i okazało się, że na pewno świetnie poradziliby sobie, gdyby nie produkowano zabawek. Artyści stworzyli mnóstwo prototypów z materiałów recyklingowych.

W czasie spotkań powstały malunki, rysunki, kompozycje przestrzenne, obrazy wyklejane materiałem i wiele innych ciekawych prac, nawet arbuz na kółkach i kostka do gry z patrzącymi oczami! Była twórcza atmosfera, ale też luz i świetna zabawa. Rodzice też mieli pełne ręce roboty po powrocie dzieci z zajęć.

- Reklama -

Organizatorzy wydarzenia: Tarnogrodzki Ośrodek Kultury i Towarzystwo Kultury Teatralnej Ziemi Lubelskiej. Wsparcie finansowe i rzeczowe: Burmistrz Tarnogrodu, Starosta Biłgorajski i firma Model Opakowania z Biłgoraja.

fot. Tarnogrodzki Ośrodek Kultury

- Reklama -

Zostaw odpowiedź