przedszkola Biłgoraj

- Reklama -

- Reklama -

W sobotę koncert w Majdanie Starym

Krakowska piosenkarka wystąpi w sobotę w Majdanie Starym (gm. Księżpol). To będzie akustyczny koncert. Początek o godzinie 20.00 w WDK w Majdanie Starym. A oto szczegóły.

- Reklama -

Ania Sama, czyli Anna Maciejczyk na co dzień mieszka i pracuje w Krakowie. Jest autorką kompozycji i tekstów. Do tej pory współpracowała m.in. z Patrickiem The Panem, Hyper Son, Szymonem Piotrowskim, Michałem Sarapatą czy Olgą Czyżykiewicz.

Ania Sama to nowa twarz na polskiej scenie alternatywno-popowej. Czułe i poetyckie teksty oprawione w alternatywno – popowe brzmienia. Intymność i przestrzeń, która wciąga. 4 czerwca wyszła debiutancka płyta Ani pod nazwą ‚Śnienie’.

Twarzą i twórczynią projektu jest Anna Maciejczyk, dziewczyna, która bardzo chciała śpiewać i stworzyła siebie w muzyce od zera. W swojej muzyce stawia na autentyczność i melodie prosto z tego pokoju, gdzie jest sama ze swoimi emocjami. Czuły, czasem metaliczny głos, który śpiewa do ucha, a czasem rozcina mrok i otwiera przestrzeń. Z Anią na koncercie wystąpi na gitarze Jarek Jurkiewicz (znany jako połowa duetu Jarząbek-Jurkiewicz), który zaaranżował materiał z płyty ‚Śnienie’ na duet. Będziemy kołysać, czule snuć melodie oraz miejscami bujać.

Koncert w sobotę (30 lipca) o godzinie 20.00 w WDK w Majdanie Starym.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.