- Reklama -

- Reklama -

Szefowa biłgorajskiego sztabu WOŚP dziękuje

29. Finał za nami. Biłgorajski sztab zakończył go kwotą 39 334,04 zł z kwesty ulicznej. W tym roku Finał był wyjątkowo trudny, ale mimo przeszkód i utrudnień związanych z pandemią udało się go zorganizować. Poniżej podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w tegoroczne działania WOŚP.

- Reklama -

Jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczna, dlatego wszystkim, którzy się do tego przyczynili, pragnę złożyć gorące i szczere podziękowania. W tym roku na ulicach Biłgoraja, Frampola i okolicznych miejscowości z puszkami WOŚP kwestowało 44 Wolontariuszy, którzy zarejestrowani byli w biłgorajskim sztabie. Mimo iż 29. Finał musieliśmy przeprowadzić w trudnych i wyjątkowych warunkach, z całego serca Wam dziękuję, że pokonaliście strach i wybraliście działanie na rzecz innych. Kolejny raz daliście wspaniały przykład odpowiedzialności i solidarności. Dziękuję, że możemy się od Was uczyć oddania i ofiarności. Ze względu na tę trudną sytuację szczególne podziękowania kieruję także w stronę Waszych rodziców i opiekunów – jesteście wspaniali, że zechcieliście włączyć się w naszą wspólną akcję. Rekordową kwotę 4200,67 zł zebrał 8-letni Michał Klimowicz z Biłgoraja.

Szczególne podziękowanie w tym roku chciałabym skierować do lokalnych Przedsiębiorców. Zdaję sobie sprawę, ze obecnie znajdujecie się w niełatwej sytuacji, tym bardziej należą Wam się wielkie brawa za chęć pomocy i dzielenia się tym, co macie, z innymi. Mimo tych trudnych czasów zgłosiło się jeszcze więcej firm oferujących pomoc w przygotowaniu rozgrzewającego i smacznego poczęstunku dla wolontariuszy. Właścicielom tych firm należą się specjalne podziękowania:

– Ciastkarnia Obszyńscy
– Bar – Pierogarnia Zygmunt Nowakowski
– Zakład Mięsny Wasąg
– Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Krzysztof Gałka w spadku
– Restauracja Pizzeria Country
– Bar Frykas
– Kawiarnia K2
– Finazi – usługi kateringowe

Dziękuję także wszystkim Darczyńcom przedmiotów przekazanych na licytację Allegro WOŚP za to, że nie pozostaliście obojętni na nasze apele i znacząco wspomogliście Fundację. Dzięki Wam do dziś udało nam się zebrać kwotę 4819,50 zł. Nie jest to jednak kwota ostateczna, gdyż licytacje wciąż trwają.

W imieniu swoim oraz Fundacji Jurka Owsiaka kieruję także podziękowania do Mieszkańców powiatu biłgorajskiego. Jak co roku wszyscy mogliśmy liczyć na Waszą empatię i otwarte serca. Bardzo, bardzo dziękuję.

Tegoroczna sytuacja spowodowała, że finałowy koncert miał inną formę. Mogliśmy go obejrzeć w formie online dzięki zaangażowaniu i wkładowi pracy Biłgorajskiej Telewizji Kablowej. Dziękuję Wam, że mogłam na Was liczyć.

W koncercie wzięły udział: zespoły Młodzieżowego Domu Kultury, GTT „Miłośnicy tańca”, Przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola nr 1 w Biłgoraju oraz zespól First In Line, Michalina Lipińska z zespołem, wokaliści – Kuba Nizio, Magda Palinka, Diana Kotuła i instrumentalista Jacek Marzec. Członkom zespołów oraz ich Instruktorom bardzo dziękuję za pomoc.

- Reklama -

Za zaangażowanie i dołożenie swojej cegiełki do skarbonki WOŚP dziękuję także grupie MotoSerce Biłgoraj.

Wielkie podziękowania składam także Policjantom, którzy w dniu 29. Finału czuwali nad bezpieczeństwem kwestujących Wolontariuszy. Dziękuję, że jak co roku mogliśmy na Was liczyć.

Szczególne podziękowania składam także na ręce Pana Zdzisława Panuciaka, że i tym razem mogliśmy liczyć na jego pomoc i cenne wskazówki przy rozliczeniu kwesty oraz wszystkim, którzy w dniu Finału zliczali pieniądze z puszek wolontariuszy.

Za nieocenioną pomoc, wsparcie i zaangażowanie przy organizacji tego wyjątkowego Finału dziękuję kolegom i koleżankom z Biłgorajskiego Centrum Kultury.

Cieszę się, że mimo tej trudniej sytuacji ten Finał się odbył i że jak co roku mogliśmy dołączyć do tej szczytnej akcji i bezinteresownie ofiarować dobro.

Wdzięczna i szczęśliwa Lidia Grabowska
Szefowa biłgorajskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

- Reklama -

Zostaw odpowiedź