- Reklama -

- Reklama -

St. sierż. Marcin Pleskacz zwyciężył w plebiscycie

Plebiscyt na „Najbardziej Rozpoznawalnego Dzielnicowego Powiatu Biłgorajskiego 2019" zorganizowany został przez Komendę Powiatową Policji w Biłgoraju we współpracy z lokalnymi mediami. Jego celem było wyłonienie dzielnicowego, który jest najlepiej postrzegany i doceniany przez społeczeństwo. W tegorocznej edycji plebiscytu zwyciężył st.sierż. Marcin Pleskacz z Posterunku Policji w Potoku Górnym.

- Reklama -

- Reklama -

W ramach programu „Dzielnicowy Bliżej Nas” Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju we współpracy z portalem bilgorajska.pl, bilgoraj.com.pl oraz gazetabilgoraj.pl zorganizowała plebiscyt na „Najbardziej Rozpoznawalnego Dzielnicowego Powiatu Biłgorajskiego 2019 roku”. Miał on na celu wyłonienie dzielnicowego najlepiej postrzeganego przez mieszkańców powiatu biłgorajskiego.
   Jednym z etapów zmagań dzielnicowych było głosowanie na swojego kandydata przy pomocy sond zamieszczonych w lokalnych portalach internetowych. W pozostałych etapach policjanci musieli wykazać się wiedzą niezbędną do wykonywania codziennych obowiązków służbowych.
   –  Trzecim kryterium oceny była liczba spotkań profilaktycznych przeprowadzonych przez dzielnicowych. Suma zdobytych punktów wyłoniła zwycięzcę tegorocznego plebiscytu, którym został st.sierż. Marcin Pleskacz z Posterunku Policji w Potoku Górnym, drugie miejsce ex aequo zajęli mł.asp. Tomasz Cybulski z KPP w Biłgoraju i asp.szt. Marek Popowicz z PP w Tarnogrodzie – informuje aspJoanna Klimek, rzecznik prasowa KPP Biłgoraj.

- Reklama -

1 komentarz
  1. ANkaK mówi

    W całyb biłgoraksim mafia piramida sprząta ludzi na skórki i handluje organami,. Nawet ABW i POlicja im pomaga – nic się nie robi. Głołebie dalej bedą się dorabiać na ludzkim nieszczesciu

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.