- Reklama -

Śmierć przy sianokosach

Lato to okres prac na roli oraz sianokosów, często podczas nich dochodzi do nieszczęśliwych wypadków. W sobotę 15 czerwca w godzinach popłudniowych na łąkach w pobliżu zalewu Biszcza-Żary (gm. Biszcza) znaleziono zwłoki mężczyzny.

 

- Reklama -

 Zgłoszenie o zdarzeniu funkcjonariusze KPP otrzymali w sobotę około godziny 19.30. Na miejscu zostały znalezione zwłoki 54-latka. Był nim mieszkaniec gminy Biszcza. Ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Biłgoraju, wyniki sekcji wskażą, co dokładnie było przyczyną zgonu – wyjaśnia sierż. szt. Joanna Klimek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

Według naszych nieoficjalnych informacji, które pochodzą od mieszkańców tej miejscowości, w okolicy oczyszczalni ścieków Biszcza-Żary mężczyzna miał pracować przy zbiórce siana, podczas której doszło do tragicznego wypadku. Wszelkie okoliczności nieszczęśliwego zdarzenia, które zakończyło się śmiercią, oraz przebieg zdarzenia wyjaśnia prokuratura.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.