- Reklama -

- Reklama -

Rusza akcja Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę

Tak jak w latach poprzednich Redakcja NOWej Gazety Biłgorajskiej jest Oddziałem Biura Organizacyjnego akcji PDPZ w powiecie biłgorajskim. Zachęcamy do zakładania sztabów i do niesienia pomocy potrzebującym rodzinom. W siedzibie gazety są już do odebrania materiały promocyjne.

- Reklama -

Co roku w naszym powiecie powstaje kilkanaście lokalnych sztabów akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. W szkołach, przedszkolach, świetlicach, a nawet w urzędach prowadzone są zbiórki żywności, która przed świętami trafia do najbardziej potrzebujących rodzin. Zarejestrować sztab można w bardzo łatwy sposób – wystarczy wejść na stronę internetową www.pdpz.pl, gdzie krok po kroku opisane są wszystkie czynności związane z rejestracją. W trakcie trwania akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę nie zbieramy pieniędzy! Zbieramy tylko dary rzeczowe – trwałą żywność, np.: mąkę, cukier, konserwy, olej, kasze, makaron, słodycze i artykuły szkolne.

– Zachęcam do przyłączenia się do akcji. Każdy może zrobić coś dobrego, a przedświąteczny czas jest do tego szczególną okazją – mówi Anna Borowiec, pełnomocnik akcji w powiecie biłgorajskim.

- Reklama -

W Redakcji NOWej Gazety Biłgorajskiej są już dostępne plakaty, identyfikatory oraz naklejki, każdy szef sztabu po jego zarejestrowaniu i przydzieleniu numeru może zgłosić się odbiór materiałów. NOWa Gazeta Biłgorajska pełni także patronat medialny nad wszystkimi wydarzeniami w ramach PDPZ. Zapraszamy do śledzenia zbiórek na naszym portalu www.gazetabilgoraj.pl.

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. zyga mówi

    Uważam, że jest to uwłaczajace dla rodzin o nizszych dochodach. maja 500+ wiec bieda im nie grozi. A zbieranie dla nich paczek jest chore. Jest Opieka Społeczna i ona wie co komu mozna i jak pomóc. Zbieranie zywnosci zabawek czy ubran uzywanych i rozdawanie ich to nie na te czasy., Jest instytucja to niech sie wykaze. Jesli faktycznie potrzebna jest komus dorazna pomoc to maja przeciez fundusze na to. Takie paczki raZ do roku to maja poprawic samopoczuucie tych co daja a nie tym co dostaja, I to jest chore cokolwiek. A tak wogóle too uwazam ze ;ludziom potrzebna jest stabilizacja i praca za godziwe pieniadze. Z reszta sobie dadza rade. A nie jałmuzna i 500 zł na dziecko.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.