- Reklama -

Potrąciła nastolatkę

Przed sądem stanie 47-letnia mieszkanka gminy Biłgoraj, która potrąciła przechodzącą przez przejście nastolatkę. Na szczęście dziewczynka nie doznała groźnych obrażeń. 47-latka straciła już prawo jazdy.

Do potrącenia pieszej doszło w miniony piątek. Policjanci ruchu drogowego biłgorajskiej komendy zostali skierowani na skrzyżowanie ul. Lubelskiej z Nadstawną w Biłgoraju. Jak ustalili wstępnie, 47-letnia mieszkanka gminy Biłgoraj, która kierowała fiatem potrąciła znajdującą się na środku przejścia dla pieszych 16-latkę.

Nastolatka została przewieziona do szpitala, na szczęście nie doznała groźnych obrażeń. Jak ustalili policjanci, kierująca fiatem była trzeźwa. Policjanci z uwagi na rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego i stworzenie realnego zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym zatrzymali 47-latce prawo jazdy. Sporządzili również dokumentacje, która zostanie przekazana do sądu wraz z wnioskiem o ukaranie.

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. asdasd mówi

    Dziękujemy Januszowi i idiotom – jego wyborcom. Jak wyglądają drogi w Biłgoraju? To jest przecież dramat, nic nie jest odśnieżone. Pługi wyjeżdżają tylko rano, później już nie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.