- Reklama -

- Reklama -

Relax Radecznica najlepszy w lidze halowej

Zakończyły się rozgrywki ligi halowej pod patronatem Burmistrza Frampola, której patronatem był klub sportowy Włókniarz Frampol.

Rozgrywki rozpoczęły się 8 grudnia 2018 roku a wzięło w nich udział 8 zespołów: Orion Dereźnia, Włókniarz Frampol I, Włókniarz Frampol II, Łada 1945 Biłgoraj juniorzy, Piast Babice, Relax Radecznica, Albatros Biszcza, Orzeł Tereszpol.

Zmagania odbywały się w soboty na hali Samorządowego Zespołu Szkolnego we Frampolu a nad regułami gry czuwali sędziowie z OKS Zamość .

Ligę zasłużenie wygrał zespół Relaxu Radecznica, którego do ostatniej kolejki naciskał Orzeł Tereszpol ale ostatecznie zajął miejsce drugie. Na trzecim miejscu uplasował się Piast Babice, który z kolei wskoczył na podium w ostatniej kolejce wyprzedzając Orion Dereźnia. Gospodarze uplasowali się na miejscu 5 , na 6 Albatros Biszcza a kolejne miejsca 7 i 8 zajęły drużyny juniorów młodszych Włókniarza Frampol i juniorów Łady Biłgoraj, które zebrały dużo doświadczeń z tych rozgrywek co na pewno zaprocentuje w przyszłości.

Warto pochwalić dobrą postawę drużyn B-klasowych Relaxu, Orła i Piasta, które sportowo i organizacyjnie prezentowały się bardzo dobrze.

Na zakończenie ligi puchary dla wszystkich drużyn i statuetki dla wyróżnionych zawodników, które ufundował Burmistrz Miasta i Gminy Frampol Pan Józef Rudy wręczyli przedstawiciele organizatora rozgrywek. Najlepszym zawodnikiem został Radosław Sarzyński (Orzeł Tereszpol), bramkarzem Sebastian Grzyb (Piast Babica) zaś strzelcem Sebastian Hadam (Relax Radecznica) – 18 bramek.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.