- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Potrącenie 13-latka

We wtorek 22 września około godz. 8 na rondzie przy ul. Zamojskiej w Biłgoraju został potrącony niepełnoletni rowerzysta.

- Reklama -

      

Do zdarzenia doszło dzisiaj rano ok. godz. 8.

– Kierujący samochodem osobowym marki Skoda, zjeżdżając z ronda, potrącił 13-letniego rowerzystę – relacjonuje mł. asp. Joanna Klimek, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

- Reklama -

Na szczęście, dziecko nie odniosło poważnych obrażeń, natomiast mężczyzna kierujący samochodem został ukarany mandatem karnym.

Na temat zagrożeń pieszych i rowerzystów w tym właśnie miejscu dyskutowano podczas ostatniej sesji miasta. Pisaliśmy o tym w artykule Radny dba o bezpieczeństwo (Kliknij tutaj).

Red.

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Rudi mówi

    A gdzie zasada ograniczonego zaufania?Ten,jest młody można mu wybaczyć ,jest wielu rowerzystów którzy jeżdżą jak cielęta,a policja to toleruje bo lepiej stać z radarem.Panie Naczelniku RD w Biłgoraju proszę zwracać uwagę na inne wykroczenia ,prędkość to nie wszystko albo odejdż Pan.

  2. Xyz mówi

    W tym miejscu nie trudno o wypadek. Dojeżdżając do ronda od ul. Poniatowskiego w ogóle nie widać, czy po prawej stronie ktoś znajduje się na ścieżce rowerowej. „Wybitny” maestro konstruował to skrzyżowanie. Jedym słowem – dramat.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.