- Reklama -

Kto porzucił dwa owczarki niemieckie? (film)

Dziś w godzinach popołudniowych zadzwonił do naszej redakcji czytelnik, aby powiadomić o znalezieniu w lesie 2 owczarków niemieckich.

Galeria 6 zdjęć poniżej 

– Porzucono dwa pieski. Jest to suczka i samiec. Psy zostały porzucone koło Teodorówki w lesie. Są wygłodniałe i spragnione. Psy zachowują się bardzo łagodnie, są tylko wystraszone i zagubione. Proszę, może ktoś pozna pieski i uda się znaleźć ich właściciela, żeby poniósł konsekwencje – pisze do NOWej Gazety Biłgorajskiej mieszaniec Teodorówki.

- Reklama -

Psy obecnie znajdują się w Teodorówce przy Woli Małej i mają zapewniona opiekę tymczasową. Pomóżmy znaleźć czworonogom dom.

Psy są nierozłączne, jeden za drugim poszedłby w ogień. Z pewnością są z jednego domu. Nie mają obroży, ani adresatek. Pilnie poszukiwany jest właściciel obu psów. Psy zostały napojone i nakarmione. Brakuje nam miejsca, by je przetrzymać. Kto może pomóc? Jeśli nikt się nie zgłosi, oba psy trafią do schroniska w Zamościu. Nie mogą zostać w lesie, ponieważ nie są tu bezpieczne! UDOSTĘPNIAJCIE! BARDZO PILNA SPRAWA!  Tel. kontaktowy: 605 450 320 i 885 101 016 oraz 737 603 567. Serdecznie dziękujemy Bartek Gałka i Anna Gałka oraz Marek G. za wszelką pomoc przy psiakach!  – czytamy na stronie Facebook Biłgorajskiego Stowarzyszenia Opieki Nad Zwierzętami „Podaj Łapę”.

Red.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.