Automax

Pożar w Potoku Górnym, nie żyje właściciel domu (AKTUALIZACJA)

Dzisiaj w Potoku Górnym, w godzinach popołudniowych, wybuchł pożar w domu mieszkalnym. Na miejscu pracowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe, policja oraz pogotowie energetyczne. Był też obecny prokurator. 

Nie żyje właściciel domu. Z relacji świadków wynika, że mężczyzna zasnął z niezgaszonym papierosem i w ten sposób zaprószył ogień. 

Więcej informacji wkrótce. 

 

AKTUALIZACJA

Biłgorajscy policjanci wyjaśniają okoliczności pożaru w Potoku Górnym do którego doszło wczoraj po godzinie 14:00. Niestety w trakcie akcji gaśniczej strażacy ujawnili wewnątrz budynku zwęglone zwłoki mężczyzny. Jak ustalili policjanci , było to ciało 58-letniego właściciela budynku.

Wczoraj po godzinie 14:00 policjanci zostali skierowani do miejscowości Potok Górny, gdzie według zgłoszenia płonie drewniany budynek mieszkalny. Na miejscu trwała akcja gaśnicza prowadzona przez Straż Pożarną. Niestety w trakcie akcji strażacy w jednym z pomieszczeń ujawnili zwęglone zwłoki mężczyzny. Jak ustalili policjanci, było to ciało 58-letniego właściciela budynku. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w tym zdarzeniu.

Obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia przyczyn i okoliczności pożaru. Ciało 58-latka decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

J.K.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.