- Reklama -

Piłkarskie wakacje z Ładą

Jest alternatywa dla nudy i siedzenia w domu w wakacje. Dzięki pomysłowi szkółki "Łada" z Biłgoraja, chłopcy i dziewczęta mogą ciekawie i aktywnie spędzić czas na boisku piłkarskim!

Ciekawą propozycję dla dzieci w wieku 10-14 lat ma Szkółka „Łada” Biłgoraj. Zaprasza młodzież do udziału w jednodniowych zajęciach „Łada Junior Camp 2018”. Pierwszy trening zaplanowano na 12 lipca nad zalewem Biszcza – Żary. Kolejny na 13 lipca w Tarnogrodzie. W sobotę na stadionie OSiR w Biłgoraju spotka się kolejna grupa młodych amatorów gry w piłkę nożną.

Treningi prowadzą szkoleniowcy Łady 1945 Biłgoraj, a na uczestników poza wspólną sportową rywalizacją czekają także medale i cenne nagrody.

- Reklama -

Podczas każdego z treningów zostanie wyłoniona 6-osobowa drużyna zawodników. Drużyny spotkają się podczas mini-turnieju i będą między sobą rywalizować.

To już kolejna edycja „Łada Junior Camp”, w organizację jednodniowych obozów już wcześniej włączały się KS Włókniarz Frampol, KS Orzeł Tereszpol oraz KS Aleksandria Aleksandrów. Ta wspólna inicjatywa ma na celu zachęcenie dzieci i młodzieży do uprawiania piłki nożnej, ułatwienie młodym sportowcom dostępu do profesjonalnego szkolenia sportowego.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.