- Reklama -

- Reklama -

Zrzutka dla ofiar wypadku. Brakuje jeszcze 5 tysięcy

Kilka tygodni temu mieszkańcami Biłgoraja wstrząsnęła wiadomość o wypadku, w którym zginął 45-letni Paweł, a 36-letnia Ania została poważnie poszkodowana. Przyjaciele postanowili zorganizować zbiórkę, a zebrane pieniądze przekażą na organizację wystawy i pomoc w rehabilitacji.

W połowie czerwca w Biłgoraju doszło do tragicznego wypadku. W osoby, idące chodnikiem przy ulicy Dąbrowskiego, wjechał nietrzeźwy 19-latek. Niestety, w wyniku tego zdarzenia, 45-letni Paweł zmarł, a 36-letnia Ania w krytycznym stanie trafiła do szpitala. 

- Reklama -

Przyjaciele Pawła, ofiary tragicznego wypadku, na portalu zrzutka.pl zorganizowali zbiórkę pieniędzy. Pomoc potrzebna była na organizację pogrzebu mężczyzny. Napisali: „Zbiórka dla rodziny tragicznie zmarłego perkusisty i fotografa Pawła Ambroziaka. Wszyscy, którzy go znali wiedzą, że poza grą w zespole robił wiele ciekawych rzeczy bo za wszelką cenę chciał być szczęśliwy. Jako Jego przyjaciele wierzymy, że mu się udało…”.

Początkowo planowano, że pieniądze ze zbiórki wspomogą rodzinę w organizacji pogrzebu i transporcie ciała do oddalonego o 275 km Nowego Dworu Mazowieckiego, z którego pochodził mężczyzna.

Ostatecznie jednak pieniądze będą przeznaczone na inny cel. Rodzina mężczyzny zdecydowała, że za cześć zebranych pieniędzy zorganizowana zostanie wystawa prac Pawła w Biłgorajskim Centrum Kultury. Reszta wspomoże rehabilitację powypadkową Ani.

Zbiórkę można wspomóc wchodząc na stronę https://zrzutka.pl/t73p93 i wpłacając dowolną kwotę. Do tej pory zebrano już 10 tys. zł z planowanych 15 tysięcy. Wpłaciło już 163 osoby.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.