- Reklama -

- Reklama -

Pijani wprost do szpitala

Pobytem w szpitalu zakończyli jazdę dwaj kierujący jednośladami. Jeden z nich trafił w barierę znajdującą się przy przejściu dla pieszych, a drugi najechał na krawężnik.

- Reklama -

15 sierpnia około godziny 21 policjanci zostali skierowani do Majdanu Nepryskiego, gdzie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. Na miejscu policjanci zastali kierującego motorowerem marki Honda, którym był 29-latek z gminy Józefów.

- Reklama -

– Jak wstępnie ustalili policjanci, mężczyzna jechał chodnikiem. Przejechał przez przejście dla pieszych, po czym trafił w metalową barierę znajdującą się przy przejściu, co skutecznie zakończyło jego podróż. Jak się okazało, 29-latek był nietrzeźwy, miał w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu, jechał bez kasku, a jego pojazd nie był zarejestrowany – relacjonuje mł. asp. Joanna Klimek, rzecznik prasowa biłgorajskiej policji. – Mężczyzna trafił do szpitala. Na szczęście, nie odniósł poważnych obrażeń – dodaje.

Z kolei spotkanie z krawężnikiem zakończyło jazdę pijanego rowerzysty. Informację policjanci otrzymali w nocy z piątku na sobotę około godziny 1.30. Jak wstępnie ustalili mundurowi, 42-latek z Biłgoraja, jadąc ulicą Armii Kraków, najechał na krawężnik i przewrócił się. Z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź