- Reklama -

- Reklama -

Cosmos Józefów odżył. Awansują do klasy A?

W piłkarskim Józefowie humory dopisują. Grający w klasie B - Cosmos, idzie jak burza. Dwa mecze rundy wiosennej i dwa zwycięstwa. W dodatku na wyjeździe i na boisku niepokonanego dotąd lidera z Księżpola: - Awans? Na pewno nie nakładamy żadnej presji na zespół, że musimy awansować, ale jeśli będzie szansa, to dlaczego nie powalczyć? - mówi nam grający trener Kamil Przybysławski.

- Reklama -

Relax Księżpol to w zgodnej opinii trenerów faworyt do awansu. Do tej pory miał na koncie tylko dwa remisy i osiem zwycięstw. Teraz poznał smak porażki.
urząd MArszałkowski projekt
– Udało się troszkę chłopaków zmobilizować przed rundą wiosenną. Przyszło kilku chłopaków z Aleksandrowa, jest na pewno większa rywalizacja i to przekłada się na wyniki i naszą postawę na boisku. Mamy bardzo ważne dwa wyjazdowe zwycięstwa, w tym na boisku lidera i liczymy, że to podtrzymamy dalej. Awans? Jesteśmy w tej chwili wiceliderem klasy B, ale mamy jeszcze ciężkie mecze z Piastem Babice, czy Tarpanem Korchów. Jeżeli w tych spotkaniach uda się zapunktować, to szansa na awans będzie. Na pewno nie nakładamy żadnej presji na zespół, że musimy awansować, ale jeśli będzie szansa, to dlaczego nie powalczyć? – mówi jeden z dwóch trenerów Cosmosu, zresztą jednocześnie piłkarz – Kamil Przybysławski.
Ostatecznie lider Relax Księżpol przegrał z Cosmosem 1:2 (0:1). 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

W najbliższy weekend Cosmos dopisze sobie 3 punkty za walkower w meczu z Aleksandrią, która wycofała się z rozgrywek. Później wyjeżdża na mecz za sześć punktów z Piastem Babice. Z uwagą będziemy obserwować i informować w Nowej Gazecie Biłgorajskie.

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. Tak trzymać mówi

    Cosmos do boju!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.