- Reklama -

Piąte zwycięstwo z rzędu

 

Zawody zostały rozegrane w hali Międzyszkolnego Ośrodka Sportu. Turniej zorganizował Karate Klub Pruszków przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego, fundatorem nagród była firma Pineks – przedstawiciel firmy Adidas. W imprezie wzięło udział ponad 100 zawodników i zawodniczek z 12 klubów karate tradycyjnego zrzeszonych w PZKT. Zawody obserwowała licznie zebrana w hali publiczność, która mogła obejrzeć ponad 200 pojedynków.

- Reklama -

Drużyna Biłgorajskiego Klubu Karate Tradycyjnego (Patryk Jarosz, Wojciech Kukiełka, Szymon Różański, Jakub Bielak) została najlepszym zespołem w Polsce. – Jesteśmy szczęśliwi i dumni z wyniku naszej drużyny, która jest wciąż niepokonana. Pomimo początku sezonu startowego nasi zawodnicy wykazali ogromne skupienie, sportową determinację w walce o tytuł najlepszej drużyny w Polsce – powiedział Andrzej Szeliga, trener Biłgorajskiego Klubu Karate Tradycyjnego. 

Sensei Andrzej Szeliga nie szczędził słów radości i uznania dla swoich podopiecznych oraz wyrazów podziękowania za wspaniałe i nieocenione wsparcie rodziców.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.