- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Oświetlenie a potrącenie w Różańcu Drugim

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Józefowie spotkali się z maluszkami w przedszkolu w Józefowie. Policjanci uczyli dzieci o ruchu drogowym i ogólnym bezpieczeństwie.

Jak ważne jest noszenie odblasków i prawidłowe oświetlenie podczas poruszania się na drodze mogliśmy się przekonać ostatnio, kiedy to został ogłoszony wyrok mężczyzny, który śmiertelnie potrącił nastolatkę w Różańcu Drugim. Został on uniewinniony, ponieważ według decyzji biegłego nie miał szans na ominięcie pieszej albo skuteczne zatrzymanie się przed nią. Pokazuje to, jak ważne jest prawidłowe oświetlenie podczas poruszania się na drodze.

 

- Reklama -

Z zamiarem potwierdzenia słuszności noszenia odblasków, i nie tylko, 18 października dzielnicowi z Komisariatu Policji w Józefowie sierż. szt. Marek Lis i mł. asp. Artur Chyl odwiedzili przedszkolaków z Józefowa.

Podczas spotkania poruszony został również temat kontaktów z nieznajomymi osobami, zaatakowania przez agresywne zwierzę oraz bezpiecznego wypoczynku. Policjanci spotkali się z dziećmi w wieku od 3 do 6 lat, które aktywnie uczestniczyły w spotkaniu i chętnie odpowiadały na zadawane przez policjantów pytania.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.