- Reklama -

- Reklama -

Olimpiakos Tarnogród po raz pierwszy

Już w piątek piłkarze Olimpiakosu Tarnogród rozegrają pierwszy mecz kontrolny przed rundą wiosenną. Przeciwnikiem Olimpiakosu będzie Płomień Morawsko. Spotkanie odbędzie się w Dachnowie o godzinie 19:00.

- Reklama -

Płomień to drużyna występująca w klasie okręgowej gr. Jarosław. Na półmetku rozgrywek zajmuje 5 miejsce. Olimpiakos po pierwszej rundzie jest ósmy w zamojskiej klasie okręgowej.

- Reklama -

Czujemy lekki niedosyt w Tarnogrodzie, bo 22 punkty to jednak za mało. Problem polega na tym, że dość mocno zmienił się skład Olimpiakosu przed tym sezonem i potrzebowaliśmy chwilę czasu, żeby to wszystko poukładać, żeby się zgrać i zrozumieć na boisku. Trochę inaczej prezentuje się teraz Olimpiakos, zmieniliśmy system gry i widać, że było to dobre posunięcie. A oprócz tego musieliśmy się ze sobą wszyscy poznać. Moim zdaniem tak realnie to jesteśmy lepszym zespołem, niż pokazuje to tabela okręgówki. Które miejsce? Chcielibyśmy zająć na koniec sezonu 3-4 miejsce – mówi Nowej Gazecie Biłgorajskiej, Marcin Żmijan wiceprezes Olimpiakosu.

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.