- Reklama -

- Reklama -

Mieszkaniec powiatu biłgorajskiego śmiertelnie potrącił kobietę

Tragiczny wypadek na DK 74 w powiecie zamojskim. W miejscowości Zawada 63-letnia piesza w trakcie przechodzenia przez jezdnię została potrącona przez kierującego Volkswagenem. Autem kierował 62-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego.

- Reklama -

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj około godziny 18.00 na DK 74 w miejscowości Zawada. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 63-letnia mieszkanka gminy Zamość przechodząc przez jezdnię w miejscu oświetlonym, jednak poza przejściem dla pieszych, została potrącona przez kierującego Volkswagenem Golfem. Niestety w wyniku doznanych obrażeń, pomimo podjętej na miejscu akcji reanimacyjnej, życia kobiety nie udało się uratować.

Na miejscu, pod nadzorem prokuratora, pracowali policjanci. Czynności wykonywał również biegły z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych. Pomocy w zabezpieczeniu miejsca udzielali też strażacy.

- Reklama -

Policjanci ustalili, że Volkswagenem w kierunku Zamościa podróżował 62-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego. Badanie przeprowadzone przez policjantów wykazało, że był trzeźwy.

Na miejscu wypadku służby pracowały przez kilka godzin. Droga w tym czasie była zablokowana.  Kierujący, którzy wówczas przejeżdżali przez miejscowość Zawada musieli się liczyć z utrudnieniami. Samochody osobowe były kierowane na drogę techniczną, dojazdową do posesji, wzdłuż drogi krajowej nr 74, dla większych pojazdów zorganizowano objazd przez stację PKP Zawada.

- Reklama -

2 Komentarze
 1. Rudi mówi

  Sąd niepotrzebny – pajac dziennikarzyna już osądził.Jak tak możesz pisać s…..nu.Osądzasz a nawet na dziennikarstwie nie znasz się.

 2. Nieposzlakowany mówi

  Napiszę ostre słowa .
  Wygląda że przez wszystkie lata jeżdżenia jeździł potencjalny zabójca .
  Po sobie tylko napiszę w ciągu tylko ostatnich 11 lat a prawko mam używane 42 lata ,zabił bym 4 osoby i to nie z mojej winy. Sąd by mnie nie ukarał. Jest tylko jedno ale ja zawsze starałem się przewidywać przewidywać przewidywać i stale zachoeywać szczególną ostrożność w miejscach które mogą być podpadające albo może się coś stać a w miejscach gdzie nic nie powinno to właśnie też szxzególnie uważać. Ja nie bardzo mam czas na pisanie bo z palca pisze a nie spod klawiatury .
  Opiszę kiedyś Wam te 4 przypadki jak bym zabił 4 osoby w tym 1 to jeśli by przeżył to od pasa w dół by był amputowany.
  Zasada jedna nie filozofuje się na drodze ,nie bawi w nauczyciela i we wszelkich miejscach gdzie może potencjalnie się ciś stać zachoeywać szczególną ostrożność.
  Np w kwestii ostrożności przyobserwujcie proszę . Jest remont budynku wysoko na dachu i rusztowaniu pracują robotnicy. Ogrodzona strefa linæ taśmæ z tablicami uwaga u góry pracują i co ?
  Ilu znajdzie się przechodzących a jak wielu co nawet nie popatrzą do góry.
  Kwestie karne co gdy ktoś zginie w świetle praw opiszę innym razem .
  Wspomnę tylko że lepiej nie potrącić śmiertelnie w krajach typu Izrael lub nuzułmańskich fundamentalistycznych czy z szariatem bo tam oko za oko a sądy tam hoho jak dla nas to horror
  Popatrzcie przez chwilę ile znajdzie sie

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.