- Reklama -

- Reklama -

Nowy trener w Turobinie

Dopiero w najbliższy piątek piłkarze z Turobina rozpoczną przygotowania do nowego sezonu. I w piątek spotkają się z nowym trenerem. Tur w zakończonym niedawno sezonie spadł z "okręgówki" i w nadchodzących rozgrywkach zagra w klasie A.

- Reklama -

Po odejściu trenera Wojciecha Stopy, nowym szkoleniowcem piłkarzy Tura, ma być Piotr Gąbka. W ostatnim sezonie zajmował się młodzieżą w Janowie Lubelskim, gdzie prowadził szkółkę i założył janowski Orlik.

– W piątek spotkamy się z trenerem, z piłkarzami i zdecydujemy co dalej. Ma przyjechać kilku piłkarzy z innych klubów z klasy A, którym będziemy się przyglądać. A odejścia? Ja jako prezes klubu oficjalnie nic o tym nie wiem, że jacyś nasi zawodnicy mają przejść do Włókniarza Frampol, choć nieoficjalnie oczywiście wiem, że grają tam w sparingach, bo zaprosił ich trener Bartek Kowalik. Zobaczymy co z tego wyjdzie i czy odejdą z Turobina  – mówi prezes Tura Mirosław Brodaczewski.

Klub z Turobina nie rozegrał jeszcze żadnego sparingu przed nowym sezonem. W piątek nowy trener i zarząd klubu mają podjąć decyzję z kim Tur sprawdzi swoją formę i ewentualnych nowych zawodników.

Jakie zmiany w innych klubach piłkarskich powiatu biłgorajskiego? Przeczytacie we wtorek, na sportowych stronach w papierowym wydaniu „Nowej Gazety Biłgorajskiej”.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.