- Reklama -

- Reklama -

Disco polo przy kościele

Koncerty gwiazd disco polo, mecz tenisa ziemnego i atrakcje dla dzieci. Tak w skrócie wygląda program tegorocznej "Parafiady", która odbędzie się we wtorek 26 lipca na placu przy kościele Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny w Józefowie.

- Reklama -

Parafiada rozpocznie się w południe mszą świętą, a o 15.00 zostanie otwarte wesołe miasteczko dla dzieci z malowaniem twarzy, watą cukrową i popcornem. W koncertowej części festynu wystąpią discopolowe gwiazdy „Kordian”, Menelaos”, Czadoman” i „Disco- Boys”.

W programie imprezy jest także „kiermasz rzeczy różnych”, a w strefie gastronomicznej będzie się można posilić lokalnymi smakołykami od miejscowych kół gospodyń wiejskich i potrawami z grilla. Swoje stoisko edukacyjne będzie mieć także Nadleśnictwo Józefów. Festyn zakończy dyskoteka z DJ Nielo, a podczas całego pikniku będą zbierane pieniądze na remont ambony z józefowskiej świątyni.

Do wspólnej zabawy zapraszają: parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Józefowie, parafialna Caritas, Gmina Józefów i Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie oraz Lasy Państwowe.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.