- Reklama -

- Reklama -

Noworodki 8/2020

Poniżej przedstawiamy nowych mieszkańców powiatu, którzy urodzili się w ubiegłym tygodniu w biłgorajskim szpitalu. Rodzicom składamy gratulacje a ich pociechom życzymy beztroskiego życia! Zdjęcia ukazały się w najnowszym wydaniu NOWej Gazety Biłgorajskiej nr 8.

- Reklama -

Tomasz-tak ma na imię synek Anny Piątkowskiej z Gorajca. Chłopiec przyszedł na świat 13 lutego o godz 9.47. W chwili narodzin maleństwo ważyło 3 650 g i mierzyło 59 cm. W domu czeka braciszek Szymon i szczęśliwy tata Kamil oraz dziadkowie.
Nowym mieszkanką Smólska Dużego jest  Emilka, córka  Zofii Marzec. Maleństwo przyszło na świat  16 lutego o godz 1.30. W chwili narodzin maleństwo ważyło 4 340 g i mierzyło 60 cm. W domu czeka siostra Wiktoria,brat  Szymon oraz dumny tata Waldemar.
toyota Yaris
13 lutego o godz. 19.30 przyszła na świat  Maria, córka Magdaleny Maciąg z miejscowości Czernięcin Główny. W chwili dnia  maleństwo  ważyło 3 580 g i mierzyło 53 cm. W domu czeka szczęśliwy tata Piotr.
Nowym mieszkańcem Biłgoraja jest Filip , synek Kamili Szczepanik. Maleństwo przyszło na świat 17 lutego o godz.14.07. W chwili narodzin ważyło 2 800 g i mierzyło 51 cm.
W domu czeka siostra  Ada oraz szczęśliwy tata Maciej.

Marysia-to imię córki  Agnieszki Wielgosz z Ujścia. Maleństwo przyszło na świat 19 lutego o godz 22.20. W chwili narodzin dziewczynka  ważyła 3 180 g i mierzyło 52 cm. W domu czeka braciszek Alan oraz dumny tata Mirosław.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Robert- takie imię dla swojego  synka wybrała  Aldona Grela z Biłgoraja. Chłopiec przyszedł na świat 18 lutego  o godz 9.39. W chwili narodzin maleństwo ważyło 3 650 g i mierzyło 57 cm . W domu czekają na niego szczęśliwi  tata Andrzej oraz bracia Marcel i Stefan.

Nową mieszkanką Markowicz jest Magdalena,córka Eweliny Panuciak. Maleństwo przyszło na świat 20 lutego o godz. 3.25. W chwili narodzin ważyło 3 150 i mierzyło 54 cm. W domu czeka na nią braciszek Gabryś i dumny tata  Paweł.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.