- Reklama -

- Reklama -

Najlepsi w powiecie

12 czerwca w Starostwie Powiatowym w Biłgoraju wręczone zostały nagrody starosty dla najzdolniejszych uczniów w naszym powiecie.

 

Uczniowie zostali docenieni za liczne sukcesy w konkursach, olimpiadach, ale również za działalność artystyczną i wokalną.  Drobne nagrody oraz pamiątkowe dyplomy zostały wręczone przez starostę powiatu biłgorajskiego Andrzeja Szarlipa oraz dyrektorów poszczególnych szkół.

Nagrodzeni zostali uczniowie z niżej wymienionych (siedmiu) biłgorajskich szkół oraz Młodzieżowego Domu Kultury.

Z Powiatowego Gimnazjum w Biłgoraju nagrodzeni zostali: Piotr Łaba, Kamil Grabowski, Konrad Deryło, Aleksandra Chutkowska, Agata Przytuła, Filip Świtała, Julia Rębacz, Szymon Krzesiński, Tymoteusz Dec.

Najwięcej nagrodzonych podczas powiatowych uroczystości uczyło się w Liceum Ogólnokształcącym im. ONZ w Biłgoraju. Są to: Magdalena Król, Maciej Zielonka, Dominika Kuceł, Michał Stańczyk, Oliwia Stelmach, Maciej Wawryniuk, Przemysław Kolaszyński, Kajetan Larwa, Michał  Ogorzałek, Krzysztof Jednacz, Jakub Złomański, Monika Gąbka, Katarzyna Małyszek, Bartosz Jeleń, Miłosz Jeleń, Michał Litwiniuk, Wiktoria Nowak, Emilia Pawlos, Kamila Skrzypa, Kacper Kudac, Aleksandra Kudyba, Diana Dziduch, Zuzanna Markiewicz, Anna Dmitroca, Justyna Dmitroca, Sylwia Partyka, Edyta Siwko, Aleksandra Farion, Ewelina Komosa, Anna Skubis, Maksymilian Wachowicz i Michał Nizio.

Docenionych zostało również dziewięcioro uczniów Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, a są nimi:  Łucja Pituch, Anna Oleszek, Mikołaj Pawłowski, Tamara Pakhuridze, Andrii Savorona, Dominika Waliłko, Kamila Momot, Gabriela Marczak oraz Marta Voznenko.

Z Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju nagrody otrzymali: Szymon Wasąg, Dawid Gałka, Krzysztof Zając, Jakub Klimczak, Jakub Fusiarz, Wojciech Tylus, Łukasz Bil, Mateusz Mamona, Paweł Sosnówka, Konrad Ostrowski, Patryk Obszański, Konrad Mucha, Przemysław Paluch, Aleksandra Maksimek, Martyna Kryń, Hubert Mucha, Piotr Małyszek oraz Marcel Stańko.

Podczas uroczystości Zespoł Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju reprezentowali: Michał Klimek, Tomasz Maciocha, Rafał Bednarz, Katarzyna Kolbuch, Katarzyna Solak, Magdalena Strzałka, Jakub Koszarny, Weronika Gura, Weronika Szteinmiller, Zuzanna Litwin, Aleksandra Frączek, Julia Semak, Ewelina Lekan i Katarzyna Wryszcz.

W Zespole Szkół Specjalnych w Biłgoraju na nagrodę starosty zasłużyli: Katarzyna Misa, Michał Okoń, Maciej Piechota i Jarosław Pyda.

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju reprezentowali: Aleksandra Piaskowska, Magdalena Czop, Katarzyna Sudoł, Bartosz Łubiarz, Martyna Kniaziowska, Adam Badaszek, Kacper Blacha, Anita Pieczonka, Piotr Bednarz oraz Sandra Potocka.

Galę dla laureatów oraz najlepszych uczniów naszego powiatu urozmaiciły występy artystyczne Martyny Koman, która zaśpiewała utwór pt. ”Coś optymistycznego”. Karolina Monastyrska wykonała piosenkę „Małe tęsknoty” natomiast Ewelina Komosa wystąpiła w piosence „Cud i miód”.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

*

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.