- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Moto Mikołaje w Wiosce Dziecięcej (film)

Motomikołajki to cykliczna akcja biłgorajskich środowisk motocyklowych, którzy przed Świętami Bożego Narodzenia odwiedzili podopiecznych Wioski Dziecięcej SOS w Biłgoraju oraz małych pacjentów przebywających na Oddziale Dziecięcym w biłgorajskim szpitalu. W tym roku wydarzenie to zorganizowane zostało w niedzielne popołudnie 15 grudnia.

- Reklama -

Grzegorz Piróg :

Motocykliści reprezentujący Spontaniczną Grupę Motocyklową oraz Stowarzyszenie Motocyklistów Old Superbike Bros początkowo zgromadzili się na placu przy Biłgorajskim Centrum Kultury, po czym objeżdżając paradą motocyklową główne ulice Biłgoraja w mikołajowych strojach dotarli do Wioski Dziecięcej SOS przy ul. Zielonej.

- Reklama -

Tak jak ostatnio  i tym razem nie zabrakło łakoci i słodyczy dla wszystkich podopiecznych mieszkających przy ul. Zielonej. Na rzecz wychowanków Wioski Dziecięcej motocykliści przekazali również zabawki i przybory szkolne. Z kolei dzieci upiekły dla nich świąteczne pierniki w kształcie serc z napisami „dobro wraca”.

Po wizycie u podopiecznych Wioski Dziecięcej mikołaje na motocyklach odwiedzili również małych pacjentów biłgorajskiego szpitala. Wizyta zmotoryzowanych kierowców z pewnością sprawiła wszystkim dzieciom wiele radości.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.